Valorant VAL 5 Hatası

İşletim sistemi
Windows 10

utkusama35

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, Valorant'ta uzaklaştırma yemiştim fakat BIOS Update atarak VAN 152 Hatasını kaldırmıştım fakat sonrasında VAL 5 veya hileci uzaklaştırıldı hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Eskiden VAL 152 hatası alırken mail atmıştım. 3 ay süre verdiler. Şu an van 5 hatası alıyorum. Valorant banım kalkar mı veya Val 5'i nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Valorant'ta uzaklaştırma yemiştim fakat BIOS Update atarak van 152 hatasını kaldırmıştım fakat sonrasında val 5 veya hileci uzaklaştırıldı hatası alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim? Eskiden val 152 hatası alırken mail atmıştım. 3 ay süre verdiler. Şu an van 5 hatası alıyorum. Valorant banım kalkar mı veya val 5'i nasıl çözebilirim?

3 ay geçtimi eğer geçmediyse illa 152 vermesine gerek yok oynadıktan bir süre sona ban atıyor otomatik.

1620036734375.png

Farklı bilgisayarda oturumu açık unutmuş olabilir misin?

3 ay geçtimi eğer geçmediyse illa 152 vermesine gerek yok oynadıktan bir süre sona ban atıyor otomatik.
bak şimdi yeni hesap açıyorum giriyorum derecesiz şak ban yiyorum şuana kadar maks 6 round oynuyabildim
Tüm cihazlardaki oturumunu kapatmalısın yazıyor. Farklı bir bilgisayarda da hesabın açık olabilir mi?
yok öyle değil
Eki Görüntüle 1004955

Farklı bilgisayarda oturumu açık unutmuş olabilir misin?
Hayır mesela yeni hesap açıyorum bir kaç round oynadıktan sonra ban yiyor hesabım
Yani 3 geçtikten sonra kesin kalkar mı banım yoksa

Bak şimdi yeni hesap açıyorum giriyorum derecesiz şak ban yiyorum şu ana kadar maksimum 6 round oynuyabildim.

Yok öyle değil.

Hayır mesela yeni hesap açıyorum birkaç round oynadıktan sonra ban yiyor hesabım.

Yani 3 geçtikten sonra kesin kalkar mı banım yoksa.

Kesin olarak kalkıyor.
Yani şu an HWID banlısın ve 3 ay geçmeli ban yediğin zamandan itibaren.
2 ay önce ban yediysen 1 ay kaldı demektir.

Kesin olarak kalkıyor.
Yani şu an HWID banlısın ve 3 ay geçmeli ban yediğin zamandan itibaren.
2 ay önce ban yediysen 1 ay kaldı demektir.
Haziranın 17'sine kadar banım var şuan martın 17'sinde mi ne yemiştim banı şuan başıma gelen şey yeni hesap açıp bir kaç round oynadıktan sonra direkt ban yiyorum diğerlerinde 152 verdiği için şüphelendim acaba benim banım kalkmıcak mı diye

Haziran'ın 17'sine kadar banım var şu an Mart'ın 17'sinde mi ne yemiştim banı şu an başıma gelen şey yeni hesap açıp birkaç round oynadıktan sonra direkt ban yiyorum diğerlerinde 152 verdiği için şüphelendim acaba benim banım kalkmayacak mı diye.

Hayır şu an banınız devam etmekte sadece van 152 vermek yerine bir süre oynayıp hesabınız otomatik olarak vanguarda yakalanıyor bu nedenle siz yakalanana kadar oynayabiliyosunuz yani banınız kalkacak zamanında.
Hayır şu an banınız devam etmekte sadece van 152 vermek yerine bir süre oynayıp hesabınız otomatik olarak vanguarda yakalanıyor bu nedenle siz yakalanana kadar oynayabiliyosunuz yani banınız kalkacak zamanında.

Ben de yedim çünkü 26 Haziran'da kalkacak.

Çok teşekkür ederim sağ olun <3

van 5 hatasını aldıktan ne kadar zaman sonra geçiyor acaba bende aynı hatayı almaktayım halbuki 11 mayısta cihaz banım kalkıcak yazıyordu

Geri
Yukarı