Valorant "Vanguard crashed" hatası

fioraz33

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Selamlar Valorant'a girdiğimde Vanguard crashed hatası alıyorum. Hala süren bir cihaz banım var bu yüzden mi crash yiyor Vanguard yoksa çözümü var mı?
Destek ekibine bilet gönderdim 3 gün oldu hala cevap gelmedi.

Dosya Ekleri

• sdsdsd.png
    sdsdsd.png
    4,2 KB · Görüntüleme: 703
Son düzenleme:
Riot'a onlarca mail attım sorun olmadığını söylüyorlar ama giremiyorum iyi oyunlar reis.

Aynı şeyi yaşıyorum 4 gün oldu maillerde banımın açıldığı söylendi fakat hala Vanguard crash hatası galiba banı kaldırmayı unuttular xd.
Modemi resetledim olmadı zaten ticket attım normalde 7 Haziran'da ban kalkacaktı ama ne zamandır açılmadı ya val 51 ya da val 43 hatası veriyor format atsam düzeleceği garanti olsa atarım ama emin değilim işte ticket cevaplarını bekliyorum benim arkadaşımda 3 ay bam yedi onunda 8 Haziran'da açılacaktı 00:1 de oyunu açınca direk girdi onda ama benimki hala yok nasıl bir şeyyse artık

Senin gittimi crash reis 7 gün olmuş beklemek mi lazım bilgilendirebilir misin?

Son düzenleme:
Aynı şeyi yaşıyorum 4 gün oldu maillerde banımın açıldığı söylendi fakat hala Vanguard crash hatası galiba banı kaldırmayı unuttular xd.

Yok geçmedi hala

Geçmedi hala ama seninki geçerse beni bilgilendirir misin

Son düzenleme:
Bilgilendiririm daha yeni cevap gelmiş ben crashe val 51'e çözüm istiyorum adamlar benden 4 ay önce ban yememe sebep olan hesabın kullancı adını ve Riot tagını istiyorlar te Allah'ım ne yaşıyorlar ya.

Benim de 11 Haziran'da kalkması gereken ban hala kalkmadı ticketlar falan çözüm olmuyor boşa uğraşmayın bekleyin otomatik mesajla cevap veriyorlar zaten.

Geri
Yukarı