Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda FPS düşmesi

AyneX

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda normalde FPS 200'ün altına düşmezken şimdi 160 zor görüyor. ne yapmam lazım? 144Hz'im var ve oyunda çoğunlukla bunu alamıyorum ve bu sorun human: Fall flat oynadıktan sonra bilgisayardan bir yanık kokusu geldikten sonra olmaya başladı. Her human: Fall Flat'ten sonra geliyor koku.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son zamanlarda Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda normalde FPS 200'ün altına düşmezken şimdi 160 zor görüyor. Ne yapmam lazım? 144Hz'im var ve oyunda çoğunlukla bunu alamıyorum ve bu sorun human: Fall flat oynadıktan sonra bilgisayardan bir yanık kokusu geldikten sonra olmaya başladı. Her human: Fall Flat'ten sonra geliyor koku.

Sistem özellikleriniz ne?

Son zamanlarda Valorant ve CS:GO gibi oyunlarda normalde FPS 200'ün altına düşmezken şimdi 160 zor görüyor. ne yapmam lazım? 144Hz'im var ve oyunda çoğunlukla bunu alamıyorum ve bu sorun human: Fall flat oynadıktan sonra bilgisayardan bir yanık kokusu geldikten sonra olmaya başladı. Her human: Fall Flat'ten sonra geliyor koku.
Hocam telepati ile sistem özelliklerinize ulaşabileceğimizi mi düşünüyorsunuz? Lütfen sistem özelliklerinizi yazar mısınız?

konu sahibi sistem.PNG

PSU’nuz ve tüm sisteminiz nedir?

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı