Valorant veya LoL Client Mavi Ekran Hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

alperenbskr

Decapat
Daha fazla  
Herkese iyi forumlar.
Valoranta 12/05/2021 de gelen patchden sonra Client'i açtığım anda mavi ekran alıyorum (vgk.sys)
LoL de aynı şekilde açtığımda mavi ekran alıyorum. Fakat Vanguard'ı sildiğimde LoL'e sorunsuz giriş yapabiliyorum. Yani sorun Vanguard.

Yaptıklarım:
* Defalarca Vanguard'ı kaldırdım yükledim.
* Windows Update yaptım. Windows Defender güncelleştirmesini yaptım. Windows Defender devre dışı bıraktım yine de olmadı.
* DDU ile ekran kartımı kaldırdım. Yeniden yükledim.
* BIOS sıfırladım.
* Valorant'ı komple kaldırıp yeniden kurdum. Fakat bir çözüme ulaşamadım minidump ekleyeceğim. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.

Minidump: MiniDMP.rar

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen öyle bende de Xeon E5450 işlemci var.

Arkadaşta modsuz 775 pin var onda da aynı.

Modlu modsuz fark etmiyor 775 pin chipset olması yeterli.
Bu arada mouse kullanmadan sadece klavye ile oyunun ana ekranına kadar rahatlıkla gidilebiliyor ama en ufak mouse hareketinde tekrar mavi ekran.

Luancheri açtığım anda mavi ekran yiyorum vallaha ben.

Aynen öyle bende de Xeon E5450 işlemci var.

Arkadaşta modsuz 775 pin var onda da aynı.

Modlu modsuz fark etmiyor 775 pin chipset olması yeterli.
Bu arada mouse kullanmadan sadece klavye ile oyunun ana ekranına kadar rahatlıkla gidilebiliyor ama en ufak mouse hareketinde tekrar mavi ekran.

Aynen bende onu fark ettim mouse hareket etmediği sürece mavi ekran almıyoruz, hatta klavye ile istediğimiz yere girebiliyoruz.

Merhabalar,

Bize ulaştığın için teşekkürler. :) tahmini bir süre vermem imkansıza yakın. Neticesinde problem üzerinde uğraşan kişilerde sorunu bulup çözmek için çabalıyorlar.

Dostum senin için biraz araştırdım ve bunun geliştirme ekibinin de haberinin olduğu bir hata olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bunun üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, bunun için güncellemeleri takip et lütfen.

Senin özelinde de bu sorunu yaşamakta olduğunu kendilerine belirttim ve bize göndermiş olduğun kayıtları onlara da ulaştırdım. Bunun için sana teşekkür etmemi istediler. :)

Anlayışın, sabrın ve oyunun gelişmesine katkı sağlayan bu geri bildirimin için sana çok teşekkür ederim. ♥

Şu an için destek talebime gelen bildirim bu şekilde hatanın farkındalar ama hala çözüm bulabilmiş değiller.

Merhabalar,

Bize ulaştığın için teşekkürler. :) tahmini bir süre vermem imkansıza yakın. Neticesinde problem üzerinde uğraşan kişilerde sorunu bulup çözmek için çabalıyorlar.

Dostum senin için biraz araştırdım ve bunun geliştirme ekibinin de haberinin olduğu bir hata olduğunu öğrendim. Bu durumun ne kadar can sıkıcı olabileceğini tahmin edebiliyorum ve sana yarattığı sıkıntı için üzgün olduğumu bilmeni isterim. Ancak sen de şunu bil ki bu konu üzerinde çalışan kocaman bir ekip var. Bu konuda için rahat olsun. En kısa sürede bunun üstesinden geleceklerinden emin olabilirsin. ^^, bunun için güncellemeleri takip et lütfen.

Senin özelinde de bu sorunu yaşamakta olduğunu kendilerine belirttim ve bize göndermiş olduğun kayıtları onlara da ulaştırdım. Bunun için sana teşekkür etmemi istediler. :)

Anlayışın, sabrın ve oyunun gelişmesine katkı sağlayan bu geri bildirimin için sana çok teşekkür ederim. ♥

Şu an için destek talebime gelen bildirim bu şekilde hatanın farkındalar ama hala çözüm bulabilmiş değiller.
Bu valorantın düzelmesi bence 1 hafta sürer tahminim.

Merhabalar,

Bu Valorant'ın düzelmesi bence 1 hafta sürer tahminim.

İnşallah gece pazarı gelmeden düzelir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı