Valorant vs. Overwatch

Onun haricinde pek yanlış değil gibi.
@TheworstD32132 cevap vermiş zaten. Ben de ekleyeyim.
Hile koruma sistemi rezalet. Diğer koruma sistemlerinden hiçbir farkı yok, ayrıca driver olarak tutulduğu için sürekli mavi ekrana sebep oluyor.
İlgi çekici güncellemeler yok. Gelen haritaların çoğu rezalet, skinler zaten paralı, güzel de değiller.
Turnuvalar sıkıcı. Oyunun kendisi kötü zaten, turnuvası nasıl güzel olsun ki.

Hile koruma sistemi berbat 1.

Kitlesi çöp 2.

Çok sorunlu bir oyun 3.(Mavi ekran,hatalarından,teknik vb)3.

Oyun kozmetik sektöründe f2p oyunlar gibi p2w 4.
Hile koruma sistemi gayet iyi. Anlık bir patlama olursa da kısa sürede çözüyorlar.

Oyunun en kötü tarafı kitle zaten.

Düzeltildi diye biliyorum.

P2W değil. Tamamen psikolojik.

Hile koruma sistemi gayet iyi. Anlık bir patlama olursa da kısa sürede çözüyorlar.

Oyunun en kötü tarafı kitle zaten.

Düzeltildi diye biliyorum.

P2W değil. Tamamen psikolojik.
1.Diğer oyunlardan farkı yok

2.Kitle 8-14 yaştaki çocukları andırıyor bana.

3.Mavi ekran meselesinden ziyade daha çok teknik problemleri var.

4.Kozmetik olarak algıla,direkt p2w demedim

@TheworstD32132 cevap vermiş zaten. Ben de ekleyeyim.
Hile koruma sistemi rezalet. Diğer koruma sistemlerinden hiçbir farkı yok, ayrıca driver olarak tutulduğu için sürekli mavi ekrana sebep oluyor.
İlgi çekici güncellemeler yok. Gelen haritaların çoğu rezalet, skinler zaten paralı, güzel de değiller.
Turnuvalar sıkıcı. Oyunun kendisi kötü zaten, turnuvası nasıl güzel olsun ki.
Hile koruma sistemi sağolsun aylardır 1 hile bile görmedim. Arttıysa şikayetler artar zaten. Mavi ekran olayı da vardı düzeldi diye biliyorum.

Güncellemede gelen içeriklerin nasıl olduğu kişiden kişiye değişir ve benim için fena değil.

Turnuvalar da kişiden kişiye değişiyor. Daha bugün bayağı izledim.

1.Diğer oyunlardan farkı yok.

2.Kitle 8-14 yaştaki çocukları andırıyor bana.

3.Mavi ekran meselesinden ziyade daha çok teknik problemleri var.

4.Kozmetik olarak algıla,direkt p2w demedim
Teknik problem varsa da çözülür. Daha yeni hataları düzelten güncelleme geldi mesela.

Kozmetikler CS gibi mi olmalıydı?

Merhaba bu benim ilk gönderim. Size bir soru soracaktım. arkadaşlar inşallah bu yıl bilgisayar alacağım (muhtemelen laptop) Overwatch mı daha iyidir oynamak için yoksa Valorant mı? (alacağım bilgisayarın RAM'i en az 4 GB olacak ona görede yazarsanız sevinirim)
Hocam en önemlisini atlamışım, Valorant’ın FPS optimizasyonu berbat. Her geçen güncellemeyle daha da bozuyorlar. Sisteminiz kötüyse FPS’iniz 1’i bile görebilir.

Geri
Yukarı