Valorant yanlış işleyen rank sistemi

Tam oyunda bir sistem oturtmuş yoluma devam ederken, yeni sezon gelmesi ile beraber bütün oyun zevkim yerin dibine girdi.
Geçen sezon plat olmama rağmen, bu sezon rank belirlerken karşıma ya immortal verdi ya da Silver'lar ile aynı takımda oldum buna bir şey demiyorum şans işi.
Arkadaşım neden Silver 3 attın beni, hadi onu geçtim Silver eloyum takım arkadaşlarım Gold neden karşı takımda plat, elmas ve az da olsa immo var? Silver 2'ye düştüm 1 günde, adamların aim canavar gibi olmuş.
3 gün bekledim ki ranklar otursun bende keyif alarak tekrar Plat'a çıkayım hayır imkanı yok yine immortal veya elmas çıkıyor karşıma, madem böyle olacaktı at beni bronza ya da adamları kendi elo'sunda oynat ne sen kanser et ne ben olayım.
Bu arada Silver oynanmıyor oyun, adamlar birbirlerine sövüyor ne anne ne baba bırakıyorlar insanlığımdan utandırıyorlar beni, attığım her report tutuyor. Arkadaşım tam oturmuş oyun ne gerek var böyle işe şimdi, yeni hesap açıp onla mı uğraşacağım şimdi.
Oynama.kardeşim.Eğer fps oyunlarda benim gibi on yıldan fazla deneyimin varsa bu oyunu oynama.Az çok fark edebilirsin recoil sistemi bozuk, hitbox bozuk, ms faktörü saliselikte olsa bu tür onetap atılan oyunlarda kritik öneme sahip yeteneklerinde dahil buna. Riot bu sahada yeni kendini toparlayana kadar zamana ihtiyacı var daha geçmişi olan oturaklı oyunlarda şansını dene.

Rank sisteminide biliyoruz ki hiçbir oyun adil olarak tekrar yerleştirmiyor bunuda bir sürü saçma sapan şeyle kafamızı karıştıracak açıklamalarlada örtmeye çalışıyorlar.

Bende de aynı durum var 4 5 aydır oyuna girmiyordum oyuna girip Silver arkadaşımla ilk 5 maçı attım hepsini kazandık ama beni bronz 1 başlattı.(en son bıraktığımda Silver 2 dim) sonraki ilk maçta bir chamber geldi adam sadece chamber ın deaglesini kullaniyor ve adam her el 4 5 HS atıp içimizden geçiyor oyunu tekrar sildim teşekkürler Riot

Oynama.kardeşim.Eğer fps oyunlarda benim gibi on yıldan fazla deneyimin varsa bu oyunu oynama.Az çok fark edebilirsin recoil sistemi bozuk, hitbox bozuk, ms faktörü saliselikte olsa bu tür onetap atılan oyunlarda kritik öneme sahip yeteneklerinde dahil buna. Riot bu sahada yeni kendini toparlayana kadar zamana ihtiyacı var daha geçmişi olan oturaklı oyunlarda şansını dene.

Rank sisteminide biliyoruz ki hiçbir oyun adil olarak tekrar yerleştirmiyor bunuda bir sürü saçma sapan şeyle kafamızı karıştıracak açıklamalarlada örtmeye çalışıyorlar.
CS 128 tick olmayınca bende Faceit trolleri ile başa çıkamayınca sildim. Supreme kadar çıkmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı