Valorant yeni güncelleme sonrası FPS düşüşü

Daha fazla  
Merhaba. Valorant'a neon güncelleştirmesi geldi ama FPS düştü. Zaten bu önceden de olmuştu. Yazın bir güncelleme geldi normalde 200 FPS alıyorken 100'e düşmüştü eyvallah dedim idare ettim ama yeter artık bu güncellemede de 80'e düştü, bir sonrakine 30'u görürüz artık. Bir çözüm var mı?

Merhaba. Valorant'a neon güncelleştirmesi geldi ama FPS düştü. Zaten bu önceden de olmuştu. Yazın bir güncelleme geldi normalde 200 FPS alıyorken 100'e düşmüştü eyvallah dedim idare ettim ama yeter artık bu güncellemede de 80'e düştü, bir sonrakine 30'u görürüz artık. Bir çözüm var mı?
Sisteminiz nedir?

O kadar fazla düşer mi bilmiyorum ama valorant teknik kusuru bu gibi her güncellemede hep böyle sıkıntılar oluyor gt 1030 kartla ekran kartı hatası alanlar var. Genelde sonraki güncellemelerde düzeliyor hatalar hep çözüm buluyor. Başka güncelleme bekleyebilirsiniz yada silip tekrar yüklemeyi deneyin.

Bence sorun sisteminizle alakalı olmalı, hurda cihazlar da bile Valorant akıcı şekilde oynanabiliyorken güncellemelerin bu kadar FPS düşürmesi mantıklı gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence sorun sisteminizle alakalı olmalı, hurda cihazlar da bile Valorant akıcı şekilde oynanabiliyorken güncellemelerin bu kadar FPS düşürmesi mantıklı gelmedi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Benim sistemim 1 yıllık garanti süresi yeni doldu. Valorantta 25 fps'i geçmiyor.

Sistemle alakalı değil cihaz hurda olsa da bir şey değişmez içi önemlidir. 1050 Ekran kartı da eski ama çoğu oyunu oynarsınız. Valorant genel sıkıntısı bu her zaman oluyor. 11 Yıllık diye attığınız video da 16GB ram var ve ekran kartı da valorantı oynatacak derece yeterlidir.

Geri
Yukarı