Valorant'a başlanır mı?

tkg

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'a başlanır mı ben Valorant'ı oynuyordum ama 2 defa sildim oyunda aim çalıştırmadan 15 öldürme 12 ölüm oluyordu ama aim çalıştırınca 5öldürme 12 ölüm oldu büyük ihtimal moralim bozuktu diye tekrar başlanır mı yok yok oyunu yine kanser olup siler miyim?

Valorant'a başlanır mı ben Valorant'ı oynuyordum ama 2 defa sildim oyunda aim çalıştırmadan 15 öldürme 12 ölüm oluyordu ama aim çalıştırınca 5öldürme 12 ölüm oldu büyük ihtimal moralim bozuktu diye tekrar başlanır mı yok yok oyunu yine kanser olup siler miyim?

Dostum ne sorumsuzca bir soru bu böyle? Oyunu oynacak kişi sensin keyif alırsan oynarsın almazsan oynamazsın bu kadar basit. Bir şeyin olabilmesi için sebep aramayın.

Kanser olmak istiyorsan aramıza hoş geldin.

Al sunucuyu Frankurt'a rahatına bak. 0 leş, 20 ölüm de gitsen kafan rahat kimse bir şey demiyor.
Aynen öyle. Aylardır Türkiye serverına girmiyordum. Demin gireyim dedim, demez olaydım. Birbirine sövenler mi dersin, en ufak hatanda ana bacı gidenler mi... Valorant Türklerle oynanmıyor ya.

Ms sorunu yaşamıyosan tr de oynama üst liglere çıkamazsın ama onun dışında güzel oyun sarıyor tavsiye ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı