Valorant'ı neden bıraktınız?

Dün gece ben de oyunu resmen bıraktım. Elimden gelen her şeyi yaptım yükselmek için ama olmuyor, bir bataklığın içinde debeleniyorsunuz sadece. İyi vakit geçirmek için girdiğim oyundan sinirli birisi olmasam da sinirlenerek çıkıyorum. Artık bu oyunu daha fazla oynayamam, buraya kadar. Karakter banlama sistemi gelmeyene kadar da berbat bir oyun olarak kalacak benim için. Her şey için yine teşekkürler Riot Games, yine yaptın yapacağını.

Benden Max yücelik 2 geldi, daha yukarıya çıkamadım şu an dia3'üm. Yakın zamanda monitör alacak durumum da yok. Bizim hayaller sonraki bahara kaldı.

Bu aptal oyunun olayı tam olarak şöyle aim konusunda, eğer 60 Hz isen herhangi bir şekilde hata yapma lüksün yok sürekli aim çalışman vs gerekiyor ve çok iyi oynaman gerekiyor, ama altına bir 240 Hz çekersen ayağınla oynasan bile kendini geliştiren kişilere 1 tane atabilirsin saçma yerlerde aim koyup vurabilirsin, boş oyun ya cidden harcadığım 1 yıllık ve harcadığım 4200 TL'ye acıyorum, yağmacı hariç yağmacı Valorant'ın dışında bir şey.

Bu aptal oyunun olayı tam olarak şöyle aim konusunda, eğer 60 Hz isen herhangi bir şekilde hata yapma lüksün yok sürekli aim çalışman vs gerekiyor ve çok iyi oynaman gerekiyor, ama altına bir 240 Hz çekersen ayağınla oynasan bile kendini geliştiren kişilere 1 tane atabilirsin saçma yerlerde aim koyup vurabilirsin, boş oyun ya cidden harcadığım 1 yıllık ve harcadığım 4200 TL'ye acıyorum, yağmacı hariç yağmacı Valorant'ın dışında bir şey.

Hocam aiminiz iyi olsa bile bir yere kadar oluyor. Benim bir arkadaşım vardı laptopta 50FPS 60Hz immo olmuştu tabii 2 sene önce falandır. Çocuk saf yetenekti ama maddi durumu olmadığı için e spora giremedi, geliştiremedi kendini.

Kesinlikle haklısınız beyefendi. Riot Games Pay to Win olmayan bir oyunu radikal bir şekilde Pay to Win yapmış gibi görünüyor, gerçekten inanılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı