Valorant'ı tamamen bırakın ve asla oynamayın

Şimdi bu başlıktan bazılarınız şunu çıkarabilir.
Toxic velet AFK koşarak vurma vs. bunlarda var ama bunlara değinmeyeceğim.
Valorant'ta rekabet giriyorsunuz diyelim 5vs5 takımlar belirleniyor değil mi?
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Hocam LoL'de de durum böyle. Lose streaka düşmüşsünüz galiba maç kazanarak çıkabilirsiniz ama bu da o kadar kolay olmuyor.

Şimdi bu başlıktan bazılarınız şunu çıkarabilir.
Toxic velet AFK koşarak vurma vs. bunlarda var ama bunlara değinmeyeceğim.
Valorant'ta rekabet giriyorsunuz diyelim 5vs5 takımlar belirleniyor değil mi?
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Valorant severek oynayan bir oyuncu olarak. Kesinlikle fan boy değilim. Oyunumu oynar çıkarım. Bu yazdıklarına gelince. Birisinin oyun oynamak için kimsenin senin aklına ve düşüncesine ihtiyaç yok. Oyun içinde kendi çektiğin sıkıntıları karşı taraf oyun oynamasın diye forum açmak aciz bir durum. Her oyuncunun bir oyun bakış açısı vardır. Oyun oynarken o çok zeki aklını kendine sakla. İster CS:GO oynar insanlar ister Valorant. Sen kendi oyununa bak.

Valorant severek oynayan bir oyuncu olarak. Kesinlikle fan boy değilim. Oyunumu oynar çıkarım. Bu yazdıklarına gelince. Birisinin oyun oynamak için kimsenin senin aklına ve düşüncesine ihtiyaç yok. Oyun içinde kendi çektiğin sıkıntıları karşı taraf oyun oynamasın diye forum açmak aciz bir durum. Her oyuncunun bir oyun bakış açısı vardır. Oyun oynarken o çok zeki aklını kendine sakla. İster CS:GO oynar insanlar ister Valorant. Sen kendi oyununa bak.
Aynen fanboy değilsin. Yazdıklarından bunu çıkarıyorum. 😀 Aciz bir durum yok ortada valorantın oyunu uzatmak için hep aynı kişileri eşleştirdiğini anlattım en akılsız insan bile bunu anlar. Yazdıklarımı nasıl okudun bilmiyorum ancak sadece boşa çeneni yormuşsun. Vaktini burada harcama. Kimse benim yazdıklarımla oyun bırakacak değil zaten ben sadece oyunun yaptığı uyanıklığı anlattım. Bu arada profil resminden de anlaşılıyor fanboy olmadığın. 😀

Aynen fanboy değilsin. Yazdıklarından bunu çıkarıyorum. 😀 Aciz bir durum yok ortada Valorant'ın oyunu uzatmak için hep aynı kişileri eşleştirdiğini anlattım en akılsız insan bile bunu anlar. Yazdıklarımı nasıl okudun bilmiyorum ancak sadece boşa çeneni yormuşsun. Vaktini burada harcama. Kimse benim yazdıklarımla oyun bırakacak değil zaten ben sadece oyunun yaptığı uyanıklığı anlattım. Bu arada profil resminden de anlaşılıyor fanboy olmadığın. 😀

Sen hep karşı tarafa mana bulan birisin. Ben fanboy değilim. Bu bir profil resmi olan bir durum değildir. Oyunun oynanışı hoşuma gider oynarım. Sen kaybedince kendi beceriksizliğini karşı tarafa yükleyip. Başka oyuncuların oyuna karışacak kadar kendi kendini haklı etmiş biz zekasın. Bak hala hep karşı tarafa bahane buluyorsun. Benim Valorant maceram. 3 aydır. Levelim 20'dir. Epic Games çok ücretsiz oyun verdiği için Türkçe spiker ile hoşuma giden bir oyun meknaiği. Bunu CS:GO için yazsan fikrim yine aynı olurdu. Veya başka bir oyun için olsa yine aynı olurdu arkadaşım.

Sen hep karşı tarafa mana bulan birisin. Ben fanboy değilim. Bu bir profil resmi olan bir durum değildir. Oyunun oynanışı hoşuma gider oynarım. Sen kaybedince kendi beceriksizliğini karşı tarafa yükleyip. Başka oyuncuların oyuna karışacak kadar kendi kendini haklı etmiş biz zekasın. Bak hala hep karşı tarafa bahane buluyorsun. Benim Valorant maceram. 3 aydır. Levelim 20'dir. Epic Games çok ücretsiz oyun verdiği için Türkçe spiker ile hoşuma giden bir oyun meknaiği. Bunu CS:GO için yazsan fikrim yine aynı olurdu. Veya başka bir oyun için olsa yine aynı olurdu arkadaşım.
Ya arkadaşım bak sen anlamıyorsun.
Sadece fark ettiğim bir durumu yazdım.
Bak ben bugün jettle sadece 6 vurdum.
Bu benim kolsuzluğumdan kaynaklıydı.
Rakip baskındı ben CS go ya ilk başladığımda vasat oynuyordum. Çoğu kere ölüyordum ama hep farklı oyuncular denk geliyordu. Önceden belirlenmiyordu kimin kazanıp kaybedeceği. Ama valorantta bu durum farklı hep aynı oyuncular denk geliyor diyorum sana elbette bir insan bazen iyi bazen kötü oynar bu normaldir burada demek istediğim şey riot gamesin oyunun çok oynanması için eşleştirmedeki yaptığı bir hile. Tekrar diyorum ve CS ye ilk başladığımda 1 kill bile alamıyordum.

Buradaki mevzu oyunu kazanmak kaybetmek iyi ya da kötü oynamak değil. Riot gamesin yaptığı uyanıklık.

Bu durum her zaman böyleydi ve böyle devam edecek. 9 yaşımdan beri FPS oyunları oynuyorum. CS her zaman benim için ayrı bir yere sahiptir ama Valorant en azından 2-3 ayda bir rankları sıfırlıyor ve sana yeni imkanlar tanıyor. En azından ellerinden geldiğince toxic oyuncuları banlıyorlar, hileleri önlemeye çalışıyorlar. Bunlar bile çok çok önemli şeyler çünkü çoğu firmanın bu durumlar umurunda olmuyor. Senin sorununa gelirsek kısacası yapacağın şey her maç 25-30 vurarak stabil bir oyun sergileyeceksin, toxic olmayacaksın ve takımının mentalini olabildiğince yukarıya çekeceksin. Sonrasında durumun düzelecek ve oyunu daha sağlıklı oynayan insanlar ile eşleşmeye başlayacaksın. Bazen takımına çok kötüler gelecek ve onları taşımak zorundasın dostum. Çünkü gizli Mmr'ın buna bağlı. Son olarak rankın nedir?

Dostum eğlencesine giriyorum. Belli bir main silah ve main karakter belirleyin, canınız sıkıldıkça oyuna girin hem oynayışınız gelişecek hem de oyundan zevk alacaksınız. Mesela ben neon, spectre mainim gayet zevkli geliyor 1 aydan beri oynuyorum. İlk başladığımda leştim şimdi neredeyse her el bela atıyorum.

Dostum eğlencesine giriyorum. Belli bir main silah ve main karakter belirleyin, canınız sıkıldıkça oyuna girin hem oynayışınız gelişecek hem de oyundan zevk alacaksınız. Mesela ben neon, spectre mainim gayet zevkli geliyor 1 aydan beri oynuyorum. İlk başladığımda leştim şimdi neredeyse her el bela atıyorum.
Aynen, Reyna Phantom veya ares benimkiler de.Main belirleyin ilk.

Geri
Yukarı