Valorant'ı tamamen bırakın ve asla oynamayın

Bak sizin için bir daha girdim oyuna. Maşallah ne kadar güncelleme gelmiş. Bir el attım bakın a-d değil direkt koşarak spray atıyorlar Vandal (AK-47) ile Rank da düşük değil geçen sezonu plat 3 bitirmiştim. Hadi Spectre veya frenzy ile atılmalı. ama direkt koşarak nasıl vuruyor mermiler rastgele gidiyor ve illa ki 25 mermiden 1 tanesi kafaya gidiyor. Kolunuz varsa biraz 10 mermide bile yönlendirip kafa atabilirsin d tuşunu hiç bırakmadan.

Valorant gibi saçma bir oyunun CS:GO'yu geçmesi gibi saçma bir şey yok gerçekten.
Valorant, CSGO'yu geçmedi dostum. Anlık olarak kaç kişinin oynadığını bilmiyoruz, lakin izlenmeleri hala geride ve Japonya dışında izlenmelerde yükselme yok. Onun için piyasada ki en popüler fps oyunu hala CS ve bu durum böyle gidecek.

Sen şöyle deyince bir Twitch'e bakayım dedim; çünkü ben ne zaman Valorant'ı görsem hep CS:GO'dan daha fazla izleniyor. Esl dahil 5-6 tane turnuva açık olmasına rağmen Valorant şu an bile daha çok izleniyor. Bu arada CS:GO'yu ben dahil on binlerce kişi sadece kasa ya da eşya düşürmek için oynuyor. Valorant da en son 31 Mayıs 2022'de istatistik paylaşmış: Aylık 15 milyon farklı oyuncu ve günlük-anlık olarak 1.5 milyon oyuncu oynuyormuş.

Dosya Ekleri

• IMG_20220707_065107.jpg
    IMG_20220707_065107.jpg
    40,9 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_20220707_064932.jpg
    IMG_20220707_064932.jpg
    47,9 KB · Görüntüleme: 49
Sen şöyle deyince bir Twitch'e bakayım dedim; çünkü ben ne zaman Valorant'ı görsem hep CS:GO'dan daha fazla izleniyor. Esl dahil 5-6 tane turnuva açık olmasına rağmen Valorant şu an bile daha çok izleniyor. Bu arada CS:GO'yu ben dahil on binlerce kişi sadece kasa ya da eşya düşürmek için oynuyor. Valorant da en son 31 Mayıs 2022'de istatistik paylaşmış: Aylık 15 milyon farklı oyuncu ve günlük-anlık olarak 1.5 milyon oyuncu oynuyormuş.
Tabi efendim. Ben Valorant oynuyorum, Valorant kötülemek amaçlıda söylemedim yukarıda dediklerimi. Sen genel izlenmeleri paylaşmışsın ki genel izlenmeler değişkenlik gösterir. Valorant'a daha 10 gün önce yeni sezon geldi bu sebepten izlenmeler bir hayli fazla ve yeni bir oyun olması dolayısıyla artık çok izlenen yayıncılar Valorant oynuyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    49,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Alıntısı1.PNG
    Ekran Alıntısı1.PNG
    33,8 KB · Görüntüleme: 49
Her zaman söylüyorum bu oyun her şeyiyle Algoritma, oyun ne isterse o oluyor. Ben artık usandım ve saldım oynamayı bu oyunu oynayıp sinir stres olacağınıza gidin hikayeli bir şeyler falan oynayın. Gerçekten bu oyun adamı hasta eder hayatınızdan çıkarmanızı tavsiye ederim.

Bazı troller gülme atmış. Ya benim ne demek istediğimi anlamadılar ya da dediklerim işlerine gelmedi.
Valorant rekabetçi maçlarınızın son 1-2 yıllık hem size hem de karşı takıma gelen oyuncuların ismini tek tek bir deftere yazın. Her Karşılaşmalarınızın tek tek tarihlerini de yazın. Dediklerim doğruluğu kanıtlıyor.

Bizim arkadaşlardan hiçbiri ciddi oynamıyorum (bende dahil). Mesela 3-4 kişi maç giriyoruz. Takımdaki tanımadığımız adamları kışkırtıyoruz. Karşıyı kışkırtıyoruz. Küfürler, kavgalar :D

Şimdi bu başlıktan bazılarınız şunu çıkarabilir.
Toxic velet AFK koşarak vurma vs. bunlarda var ama bunlara değinmeyeceğim.
Valorant'ta rekabet giriyorsunuz diyelim 5vs5 takımlar belirleniyor değil mi?
Valorant burada kesinlikle ve asla adil bir eşleştirme yapmıyor. Bu yazdıklarımı maç kaybettiğim için sinirlendiğim için yazmıyorum. Hangi takımın önceden kazanıp kaybedeceği belirleniyor. Buna ilk başta ayıkmamıştım ancak bu durum tamamiyle dediğim gibi. Mesela girin bir maç kendi takımınız ve karşı takım oyuncularının ismini not edin. Çok sık karşınıza çıkıyorlar. Valorant bunu oyunun çok oynanması için yapıyor. Bana inanmayanlar ya da dalga geçenlerde olacaktır. Buna zamanla ayıkacaksınız zaten. Kendinizde bunu deneyin. Ben artık karşı takım ve oyuncuların ismini ezberledim. Aranızda dediklerimi yaşayan varsa rica ediyorum yoruma yazsın.

Size yemin ederim ki yalan söylemiyorum inanmayan dediklerimi uygulasın. Bende zaten çok sonradan ayıktım bu duruma.

Tamam artık şunu kabul edin CS:GO'dan daha iyi oyun vardır oda CS 1.6'dır lannnn.

Geri
Yukarı