Valorant'ın gümüş ligi

Pusmaya neden bu kadar tilt oldunuz ki? Bence normal bir şey, kullanılabilen bir taktiktir. Savunurken pushlamayın veya skillerinizle bir şeyler yapmaya çalışın.
Pusmya tilt olmuyorum sadece saldırıyorsan en azından peek le çunki ben savunan olarak pusmuyorum fight yapmak istiyorum damage yemeden peek atmayıb pusanlar nooblardır net 1 v3 kalırsan tamam pus ama round yeni başladı pusduyusan oyuncu değildir o kişi
Pusmaya neden bu kadar tilt oldunuz ki? Bence normal bir şey, kullanılabilen bir taktiktir. Savunurken pushlamayın veya skillerinizle bir şeyler yapmaya çalışın.
Pusmya tilt olmuyorum sadece saldırıyorsan en azından peek le çunki ben savunan olarak pusmuyorum fight yapmak istiyorum damage yemeden peek atmayıb pusanlar nooblardır net 1 v3 kalırsan tamam pus ama round yeni başladı pusduyusan oyuncu değildir o kişi
Pusmak normal bir şey. Neden bu kadar tilt oldun ?

Sana göre değildir. Bu kadar ağlak olmanın yararı yok adamım.

Bir de fazla şanslılar koşa koşa HS atıyorlar
Çok şanslılar koşarak hs atıyorlar diyorsunuz da onun şans olduğuna emin misiniz? Ateş etmeden yaklaşık 1 saniye önce hatta 1 saniyeden az durup sıkınca sizin ekranınızda koşarak vurmuş gibi gözüküyor. Platin 1 eloyum ben de sıkmadan 1 saniye önce durup sıkıyorum ilk iki mermi doğru gittiği için kolayca one tap atabiliyorum. Karşısı da yine sizin gibi tabiri caizse koşarak vurdun diye ağlıyor. Ayrıca hiçbir şeyi bahane etmemelisin rank atlayamıyorsan illaki kendini geliştirmen şart. Yok şöyle vurdu yok meyve toplarken hs attı diyerek kendi hatalarınızı yok sayarsanız bir yere gelemezsiniz. Şahsen ben 2. kısımın sonunda başladım (yaklaşık 3 hafta önce) CS'de 3000+ saatim olduğu için biraz daha kolay geldi oyun. 3. kısmın başlarında derecesizden gümüş 3'e attı 1 hafta içinde win streak'e bağlayarak platin 1'e çıktım. Yani tamamen tecrübe meselesi vuran adam her zaman vurur rakiplerinizin oynayış biçimlerini eleştirmek yerine biraz kendi hatalarınızı göz önünde bulundurursanız daha iyi yerlere gelirsiniz iyi sosyaller.

Son düzenleme:
Pusmaya tilt olmuyorum sadece saldırıyorsan en azından peek le çunki ben savunan olarak pusmuyorum fight yapmak istiyorum damage yemeden peek atmayıb pusanlar nooblardır net 1 v3 kalırsan tamam pus ama round yeni başladı pustuyusan oyuncu değildir o kişi.
Şuanda bu yorumunu okurken klasik iğrenç egosu tavan yapmış tüm kendinden kötü oynayan veya kötü bir oyun geçiren insanları aşağılayan ezen toksik ortalama bir valorant oyuncusu gördüm. Gerçekten şuan senden iğrendim dostum yazık. Saldıran tarafın pusmasından şikayetçi isen savunanlarda neden adamlara doğru koşuyorsun? En basitinden CS'deki T CT mantığı adamlar sana doğru zaten gelecek fight yapmak istiyorum diyorsun e yine yapacaksın zaten adamlar bombayı o site'a kurmak zorunda. Madem saldıranların beklemesinden şikayetçisin neden savunanlarda sen saldırıyorsun? Gerçi Valorant'ın düşünemeyen toksik kitlesine ben ne anlatıyorum ki...

Şuanda bu yorumunu okurken klasik iğrenç egosu tavan yapmış tüm kendinden kötü oynayan veya kötü bir oyun geçiren insanları aşağılayan ezen toksik ortalama bir valorant oyuncusu gördüm. Gerçekten şuan senden iğrendim dostum yazık. Saldıran tarafın pusmasından şikayetçi isen savunanlarda neden adamlara doğru koşuyorsun? En basitinden CS'deki T CT mantığı adamlar sana doğru zaten gelecek fight yapmak istiyorum diyorsun e yine yapacaksın zaten adamlar bombayı o site'a kurmak zorunda. Madem saldıranların beklemesinden şikayetçisin neden savunanlarda sen saldırıyorsun? Gerçi Valorant'ın düşünemeyen toksik kitlesine ben ne anlatıyorum ki...
Şu anda bende şu yorumu okuyunca valorantda her delige pusan korkak oynayan bir valorant oyuncusu gördüm. Alt tarafı bir oyun ego söz konusu bile olamaz. Ben 10 yıldır fps oyunu oynarım bu 10 yıllık gamer hayatımda sizin gibi pusuculara hs atmakla geçti. Valorantdada yüksek elolarda oynadigim oldu plat elmas gibi sadece sizin gibi bunu her fırsatda dile getirmeyi sevmiyorum.

Son düzenleme:
Şu anda bende şu yorumu okuyunca valorantda her delige pusan korkak oynayan bir valorant oyuncusu gördüm. Alt tarafı bir oyun ego söz konusu bile olamaz. Ben 10 yıldır fps oyunu oynarım bu 10 yıllık gamer hayatımda sizin gibi pusuculara hs atmakla geçti. Valorantdada yüksek elolarda oynadigim oldu plat elmas gibi sadece sizin gibi bunu her fırsatda dile getirmeyi sevmiyorum.
Her fırsatta dile getirmek mi? Her fırsatta değil gördüğün üzere birinci yorumda 1 kere dile getirmişim onun da sebebi var, kendi adıma örnek verdim yani. Yaşın 13-14 civarı, laf anlatmaya çalışmak pek istemiyorum, 10 yıllık gamer'ım diyor bide komik. :D Birincisi kim bilir hayatın kadar CS:GO oynamışım sizin gibi pusucular diyorsun benim pusucu olduğumu nereden çıkardın mantıklı konuştuğum için mi? Aynı kısımda 1 hafta içinde Platin 1'e çıkmışım win streak'im çok fazla radyanta kadar gitme potansiyeline sahibim kas hafızam çok geniş CS'de mm rankım supreme, Faceit'te 9 leveldim sen bana çıkmışsın pusucu diyorsun. :D Valorant'ın birçok oyuncusunun daha önce FPS tecrübesi olmadığı için bu kadar kolay çıktım Platin 1'e. Eğer sen de iyi oynuyor olsaydın bir şeyleri bahane etmek yerine şuanda plat-dia ranklarında olurdun. Yukarıda bir tane daha mesajım var onunla birlikte yanıtlayın bu yorumumu.
Bu arada en sondaki cevabı da yarım yamalak vermişsin sorulara cevap vermek yerine 10 yıllık gamer olduğunu dile getirmişsin oraya upuzun bir yazı yazmışım önceki mesajımla o mesajdaki yazılara cevabın olsun bakalım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı