Valorant'ta %1 ve %0.1 değerlerin düşük olması normal mi?

Eren186

Picopat
Daha fazla  
Ciddi takılmalar yaşıyorum sırf %0.1 değer düşük diye bunu nasıl çözerim? 10-20 FPS civarlarında dolaşıyor önceden 100'lerde dolaşıyordu. %1 değerlerim de bazen düşüyor bazen normal oluyor.

IMG_20240415_110046_250.jpg

Tek kanal RAM kullanıyorsanız sebebi bu olabilir.

Hayır tek kanal değil. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum örneğin Call of Duty WW2 Ultra ayarlarda %1 ve %0.1 değerlerim 100'ün aşağısında olmuyor yağ gibi oynuyorum fakat Valorant ve LoL'de dahil olmak üzere fotoğraftaki gibi oluyor.

Hayır tek kanal değil. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamıyorum örneğin Call of Duty WW2 Ultra ayarlarda %1 ve %0.1 değerlerim 100'ün aşağısında olmuyor yağ gibi oynuyorum fakat Valorant ve LoL'de dahil olmak üzere fotoğraftaki gibi oluyor.
Hocam Ekran karti sürücüsü ile alakalida olabilir, güncel sürümü kullaniyorsaniz daha eski sürücüleri deneyin.

Hocam ekran karti sürücüsü ile alakalida olabilir, güncel sürümü kullaniyorsaniz daha eski sürücüleri deneyin.

Evet hocam onu biliyorum bütün stabil denilecek driverlari denedim hatta en guncelden başlayıp düşe düşe denedim fakat durum hala aynı. Stabil driver başka neler var bilmiyorum kaldım böyle. 23.11.1 kullanıyorum şu anlık tek Valorant'ta böyle olması garip geliyor başka ne önerebilirsin cidden bunaldım NVIDIA'ya geçeceğim bu gidişle.

Geri
Yukarı