Valorant'ta 4060 Ti ve 13400F olmasına rağmen FPS düşük

eymnnbysll

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistemi 2 ay önce topladım. 4060 Ti ve i5 13400F işlemci var ancak Valorant'a girdiğimde FPS 200 ile 300 arasında gidip geliyor. RAM'im 1x16 GB ondan olabilir mi diye düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistemi 2 ay önce topladım. 4060 Ti ve i5 13400F işlemci var ancak Valorant'a girdiğimde FPS 200 ile 300 arasında gidip geliyor. RAM'im 1x16 GB ondan olabilir mi diye düşünüyorum.
Geçtiğimiz hafta aynı sistemi topladım. FPS değerlerimiz aynı. RAM'im 2x8 GB .

İkisi de yüksek.
Nedense internetteki videolarda FPS değerlerini fazla gösteriyor mesela ben RTX 4050 6gb kullanıyorum internetteki FPS testlerinde yüsek ayarlarda ortalama 350 FPS aldığını gösteriyor ama ben orta ayarlarda 300 FPSi zor geçiyorum.(VALORANT)

Nedense internetteki videolarda FPS değerlerini fazla gösteriyor mesela ben RTX 4050 6 GB kullanıyorum internetteki FPS testlerinde yüsek ayarlarda ortalama 350 FPS aldığını gösteriyor ama ben orta ayarlarda 300 FPS'i zor geçiyorum.(Valorant)

Hocam Valorant işlemciye dayalı bir oyun olduğu için ekran kartının önemi işlemcininki kadar değil ancak iyi bir işlemciyle 300 FPS'in üstünü göremiyorum.

Hocam Valorant işlemciye dayalı bir oyun olduğu için ekran kartının önemi işlemcininki kadar değil ancak iyi bir işlemciyle 300 FPS'in üstünü göremiyorum.
İşlemcimde Ryzen 7 7840HS gayet iyi bir işlemci

Yeni konular

Geri
Yukarı