Valorant'ta aim kötülüğü

Spoksi

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Valorant rankım platin 3 ama son 3 gündür demir gibi oynuyorum. 3 gün önce sabah kalkıp normal gündelik işlerimi bitirdikten sonra Valorant oynamak istedim ve oyunu açtım, ilk girdiğim maç oldukça iyi oynadım ve maçı kazandık ama olanlar o maç bittikten sonra başladı ortada hiçbir neden yokken berbat bir şekilde oynamaya başladım önümdeki adamı vuramıyordum bir şey olmaz belki bir maçlıktır deyip bir tane de derecesiz girdim ama derecesiz maçta daha da kötü oynuyordum bende sinirlenip oyunu kapadım. O günün akşamı arkadaşlarımla özel oyun girmek için yine Valorant'ı açınca bronz be gümüş arkadaşlarımı bile vuramadığımı gördüm ki normalde çok rahat bir şekilde ikisini de alabiliyordum, daha sonrasında sıkılıp bilgisayarı kapattım. Sonraki gün ise hiç olmadığım kadar kötü oynuyordum bu sefer bırakın adamı vurmayı adamları göremiyordum bile sanki platinden demire düşmüşüm gibiydi, baktım hala oynayamıyorum daha fazla sinirlenmemek için oyunu kapattım ve o gün bir daha açmadım. Bugün ise sanki ben değil başka biri oynuyormuş gibiydi kör ve elinde bıçak olan adamları falan vuramamaya başlamıştım (şaka değil cidden körlerdi ve ellerinde bıçak vardı) bu sefer hiç alışkın olmadığım bir şey yaptım ve rage quit atıp bilgisayarı kapadım ve kapadıktan sonra neden böyle 3 gündür kötüleştiğimi anlamaya çalıştım ama hiçbir şey bulamadım ve tek çare aklıma burası geldi. Lütfen bana yardım edin. Zaten karantina sürecinde oldukça sıkılıyorum, bir de tek eğlenebildiğim oyunda da kötüleşmek istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam her en çok iyi oynuyamazsınız bende böyle bir durum yaşamıştım sonra biraz daha çalışarak eskiden çok daha iyi oynuyorum croos değiştireilirsiniz ve ölürken map e bakarken mi yoksa unlucky mi öldüğünüzü veya aiminizde bir sorun olduğu için mi öldüğünüzü düşünüyorsunuz.

Geri
Yukarı