Valorant'ta aim kaydıramıyorum

junglerules

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Övünmek gibi olmasın önceden Valorant da çok iyi oynuyordum (3-4 ay önce) ısınma maçlarım bile en az 20 killdi.
Sonra oyuna ara verdim PC bozuldu PC değiştirdim vs sonrasında oyuna tekrardan başladım 1 hafta önce ve o kadar kötü oynuyorum ki aklım almıyor. Valorant antrenman videoları izledim yaptım ama işe yaramıyor ve kendimde bir sorun buldum, rakibi görünce mouseyi kaydıramıyorum, yani ne olursa olsun A ve D tuşlarıyla eğimi kaydırmaya çalışıyorum.
Sorunumu fark ettikten sonra düzeltmeye çalıştım ama hala aynı şekildeyim, kafayı yemek üzereyim.
Sorum şudur: Böyle sorunu olan arkadaşlar var mı?
Varsa bunu nasıl düzelttiniz?
Önerebileceğiniz aim geliştirme var mıdır?
Şimdiden teşekkürler.

Merhaba.
Övünmek gibi olmasın önceden Valorant da çok iyi oynuyordum (3-4 ay önce) ısınma maçlarım bile en az 20 killdi.
Sonra oyuna ara verdim PC bozuldu PC değiştirdim vs sonrasında oyuna tekrardan başladım 1 hafta önce ve o kadar kötü oynuyorum ki aklım almıyor. Valorant antrenman videoları izledim yaptım ama işe yaramıyor ve kendimde bir sorun buldum, rakibi görünce fareyi kaydıramıyorum, yani ne olursa olsun A ve D tuşlarıyla eğimi kaydırmaya çalışıyorum.
Sorunumu fark ettikten sonra düzeltmeye çalıştım ama hala aynı şekildeyim, kafayı yemek üzereyim.
Şimdiden teşekkürler.

DPI ve hassasiyet ayarlarınızı kendinize göre ayarlayın.

Merhaba.
Sonra oyuna ara verdim PC bozuldu PC değiştirdim vs sonrasında oyuna tekrardan başladım 1 hafta önce ve o kadar kötü oynuyorum ki aklım almıyor. Valorant antrenman videoları izledim yaptım ama işe yaramıyor ve kendimde bir sorun buldum, rakibi görünce mouseyi kaydıramıyorum, yani ne olursa olsun A ve D tuşlarıyla eğimi kaydırmaya çalışıyorum.
Şimdiden teşekkürler.
O küçücük ara bile aimi çok bozuyor.
A ve D tuşlarını çıkarıp oynamayı deneyebilirsiniz. Oyunda sıkıntı olabilir ama.

1 hafta CS:GO oynamadım tekrar başlayınca tam tersi daha iyi oynadım piskolejik olabilir.
evet biraz psikolojik, o kadar kötü oynayınca odaklanamıyorum sinirden.

DPI düşürmeyi deneyebilirsiniz.
şu an düşük dpi kullanıyorum.

DPI ve hassasiyet ayarlarınızı kendinize göre ayarlayın.
her gün hassasiyet değiştiriyorum bir türlü kendime göre bulamadım. Önceden düşük hassasiyet dpi kullanıyordum

Evet biraz psikolojik, o kadar kötü oynayınca odaklanamıyorum sinirden.

Şu an düşük DPI kullanıyorum.

Her gün hassasiyet değiştiriyorum bir türlü kendime göre bulamadım. Önceden düşük hassasiyet DPI kullanıyordum

400 DPI kullanın en dengelisi bence ünlü oyuncuların çoğu 400 DPI kullanmakta, + Windows fare hassasiyetlerini 6 yapın biraz yavaş gelebilir ama alışınca gayet iyi oynuyorsunuz bayağı dengeli yani.

Geri
Yukarı