Valorant'ta aimimi nasıl geliştiririm?

XdSaga

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Valorant'ta kendi aimimi nasıl geliştirebilirim? Bununla ilgili aim antrenmanı ya da başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Buraya Blitz istatisklerimi de bırakacağım, buna göre bir değerlendirme yaparsınız. Şu an kullandığım monitör 60 H, Z aldığım FPS de 60 civarı.

Aim Lab kullanmanızı tavsiye ederim. Bol bol çalışın.

Aim Lab kullanmanızı tavsiye ederim. Bol bol çalışın.

Hocam zamanında denedim hiçbir etki etmedi orada yapacağım aim antrenmanlarını fazla belki bilmediğimden sizce hangilerini kaç tane yapayım.

Merhaba Valorant'ta kendi aimimi nasıl geliştirebilirim? Bununla ilgili aim antrenmanı ya da başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Buraya Blitz istatisklerimi de bırakacağım, buna göre bir değerlendirme yaparsınız. Şu an kullandığım monitör 60 H, Z aldığım FPS de 60 civarı.

Arkadasin dedigi Aim Lab programini onermem mekanikleri faarkli oldugu icin zorluk cekebilirsin Valorant'ta sana onerim poligon gir spike kurma egtimini zorda dene skilsiz bir sekilde gerisindede Mac oynaman lazim zamanla gelisir ne de olsa roma bir gunde kurulmadi.

Bol bol deathmatch gir. Yeterli olacaktır.

Arkadasin dedigi Aim Lab programini onermem mekanikleri faarkli oldugu icin zorluk cekebilirsin Valorant'ta sana onerim poligon gir spike kurma egtimini zorda dene skilsiz bir sekilde gerisindede Mac oynaman lazim zamanla gelisir ne de olsa roma bir gunde kurulmadi.

3 gun oyunu oynadim oyunu benden daha cok oynayan kisilerden daha cok vuruyorum 3 turun 2'sinde min13 vuruyorum elininde FPS'ye yatkin olmasi lazim ates ederken hareket etmemelisin diyeceklerim bu kadardi.

Sadece bu kadar mı?

Zamanla olacak bir şey bu aninda bir sonuç bekleyeessin.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı