Valorant'ta e-sporcu olmak

bartsen

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, bu foruma yeni katıldım.

Eskiden pek fazla bilgisayar oynamıyordum. Aslında oynamıyor değil de ailem pek izin vermiyordu ama bu korona döneminde ailem biraz daha fazla izin vermeye başladı ve ben bu dönemde kendimi çok geliştirdim, immortal oldum. Şu an yaşım 15, arkadaşlarım bana yaşım biraz küçük olduğu için yayın açıp belki de e -porcu olabileceğimi söyledi ve ben de aileme danıştım bu konuda fakat hiç beklediğim gibi bir tepki alamadım. Babam biraz destekledi ancak annem liseye geçtiğim için okula yoğunlaşmamı, bunların boş iş olduğunu söyledi. Sizce ailemi e spor konusuna nasıl ikna edebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önceden hiç tecrüben var mı FPS konusunda? Herkes e sporcu olup para kazanamaz. O izlediğin oyuncular 10 yıllık FPS geçmişleri var.

Yani 10 sene değil ama 10 yaşımdan beri oynuyorum FPS oyunları.
Hesabı yeni açmışın bunu yazıp makara yapmak için yapıyorsun galba :D

Hayır öyle bir amacım yok, yeni hesap açanların bu tarz konular açması yasakmı.

Eskiden pek fazla bilgisayar oynamıyordum. Aslında oynamıyor değil de ailem pek izin vermiyordu ama bu korona döneminde ailem biraz daha fazla izin vermeye başladı ve ben bu dönemde kendimi çok geliştirdim, immortal oldum. Şu an yaşım 15, arkadaşlarım bana yaşım biraz küçük olduğu için yayın açıp belki de e -porcu olabileceğimi söyledi ve ben de aileme danıştım bu konuda fakat hiç beklediğim gibi bir tepki alamadım. Babam biraz destekledi ancak annem liseye geçtiğim için okula yoğunlaşmamı, bunların boş iş olduğunu söyledi. Sizce ailemi e spor konusuna nasıl ikna edebilirim?

Türkiye'de ikna edemezsin. E spor olman içinde ünlü olman lazım yoksa çok zor.

Klasik Türk ailesi ne yazık ki ikna edebilmek için yapabileceğin bir şey yok para kazanmaya başladıktan sonra, bence yapabileceğin en iyi şey internetin iyi ise yayın açmak olur oyunda da iyiysen gerisi kendiliğinden gelir.

Geri
Yukarı