Valorant'ta e-sporcu olmak

jrurahera

Centipat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar Valorant'ta kendimi geliştirip e-sporcu olmak istiyorum ne yapabilirim öneriniz var mı elom plat 3

Yani demem o ki kendimi Valorant'ta bayağı geliştirmek istiyorum ve bir takıma üye olmak istiyorum ve onun içinde çalışmam gerek önerebileceğiniz bir şey var mı?

Son düzenleme:
Çalış daha çok çalış. Bildiğim kadarıyla immortal en yüksek rank Valorant'ta o yüzden o ranka çık ve orada kal sonra başvurursun illa bir yere.

İmmortal değil radyant en yüksek.

Dediğim gibi Valorant'ı neredeyse hiç oynamadım daha çok CS:GO oyuncusuyum ama CS:GO'da e sporcu gibi olmak için FACEIT 10 MM Global falan olmak lazım iyi bir oyunculuk için.

Arkadaşlar Valorant'ta kendimi geliştirip e-sporcu olmak istiyorum ne yapabilirim öneriniz var mı elom plat 3

Yani demem o ki kendimi Valorant'ta bayağı geliştirmek istiyorum ve bir takıma üye olmak istiyorum ve onun içinde çalışmam gerek önerebileceğiniz bir şey var mı?

Daha fazla oynamaya devam et profesyonel oyuncuları izle ve neler yaptıklarını öğren.

Instagram bırakırsan detaylı konuşabiliriz

Geri
Yukarı