Valorant'ta e-sporcu olmak

Eve oyun sayesinde para getirmen lazım. Her e-sporcu bu işten para kazandığını ailesine göstererek devam etmiş. Takım kur ve turnuva kazanmaya çalış.

Klasik Türk ailesi ne yazık ki ikna edebilmek için yapabileceğin bir şey yok para kazanmaya başladıktan sonra, bence yapabileceğin en iyi şey internetin iyi ise yayın açmak olur oyunda da iyiysen gerisi kendiliğinden gelir.

Aynen şu an turnuvalara katılıp iyi şeyler yapmaya çalışacağım nazik cevabınız için sağ olun.

E-spor falan bunlar boş işler uğraşmayın böyle işlerle. İleride geçerliliği olacak bir meslek edinmeye çalışın.

Hocam her insan sevdiği mesleği olur sırf çok para kazandırmıyor diye sevmediği ve sıkıldığı mesleği yapmaktansa sevdiğim mesleği yapar eğlenirim.

Cevap açık aslında. En üst kümeye yerleşip bu işten para kazanırsanız, hatta kazandığınız para ailenizin kazancını geçerse zaten küçük dillerini yutup onlar sizi itecektir. Hayatın kendisi bencillik ve para üzerine kurulu onlar sadece sizin yaşınızdan dolayı boş heveslere kapıldığınızı düşünüyorlar. Ki bunu demek istemem ama bence de haklılar kalkıştığınız iş derin ve zor. Önceki yorumlarda da söylemişler zaten uzatmayacağım. Paranız onları ikna eder.

İyi olduğunu düşünüyorsan ne bileyim hesap kas sat veya turnuvalara katıl bir para kazan ve ailene göster. Ben LoL oynuyorum üst düzey hesap kasıp satıyorum. Babam ilk parayı gördüğünde çok daha fazla desteklemeye başladı. Sen de esporcu olmak istiyorsan dediğim gibi turnuvalara katılıp para kazan takım sahiplerine, koçlarına hesabının linkini at seni görsünler. Eğer takıma çağırılırsan zaten para kazanmaya başlarsın ve ailen zaten yapma diyemez.

Yeni konular

Geri
Yukarı