Valorant'ta fare hassasiyeti önerisi

Hixlaqsl

Centipat
Daha fazla  
Gerçekten gittikçe suyu çıkıyor, 0.4 kullanıyordum 0.27'ye geçtim 0.2'ye geçtim hala çok hızlı geliyor, bunun zararını yaşayacağıma eminim. Ne yapabilirim?

Sürekli değiştirmek yerine bir tane hassasiyet belirleyip kendinizi ona alıştırmanız daha sağlıklı olur, öbür türlü sürekli ve her öldüğünüz zaman hassasiyeti değiştirirseniz kas hafızanız gittikçe zayıflar ve bu sebepten ötürü de daha kötü oynarsınız. Ayrıca oyunda en iyi hassasiyet diye bir ayar da yoktur.

Dostum fare altlığının büyüklüğüne göre ve rahatına göre bir orta bul. Yaptığın ayarını iyi ve kötü olduğunu öğrenmek için 1 2 el DM at anlarsın. Buradan yardım bekleme bu konu için.

Gerçekten gittikçe suyu çıkıyor, 0.4 kullanıyordum 0.27'ye geçtim 0.2'ye geçtim hala çok hızlı geliyor, bunun zararını yaşayacağıma eminim. Ne yapabilirim?

Sensiniz size özel bir şeydir. Nasıl rahat hissediyorsanız onu kullanın. Genellikle 800DPI arasından baz alacak olursak koldan oynayanlar 0, 2-0, 3 arası tercih ediyor. Hibrit 0, 3-0, 5 arası. Sadece bilek 0, 5+ sens kullanır. Ama genellikle. Ben mesela 800 DPI 0,441 sens kullanıyorum

DPI kaçtı hocam?

800 DPI.

Sensiniz size özel bir şeydir. Nasıl rahat hissediyorsanız onu kullanın. Genellikle 800DPI arasından baz alacak olursak koldan oynayanlar 0, 2-0, 3 arası tercih ediyor. Hibrit 0, 3-0, 5 arası. Sadece bilek 0, 5+ sens kullanır. Ama genellikle. Ben mesela 800 DPI 0,441 sens kullanıyorum.

Ben bilekten oynayıp 800 DPI 0.2 oynuyorum işte.

Geri
Yukarı