Valorant'ta haksız yere ban yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir arkadaşım (uygulama adını hatırlamıyorum) Konsol kumandasına klavye tuşu atayabildiğiniz bir uygulama yüzünden ban yemişti. İşin komik tarafı oyunda kullanmadı..
Sanmıyorum ondan yediğini. Oyun kendi dosyalarına, proccessine veya işletim sisteminin dosya ve proccesslerine mudahele eden 3. parti bir yazilim tespit etmedikçe kolay kolay ban atmıyor. Yüksek rank aralıklarında şüpheli oynanislar yüzünden ara ara haksız banlar söz konusu olabiliyor. Yazılım değil, insan mudahelesi söz konusu oluyor o noktada. Ama o da immo 2-3k+ da falan oluyor genelde.

Sanmıyorum ondan yediğini. Oyun kendi dosyalarına, proccessine veya işletim sisteminin dosya ve proccesslerine mudahele eden 3. parti bir yazilim tespit etmedikçe kolay kolay ban atmıyor. Yüksek rank aralıklarında şüpheli oynanislar yüzünden ara ara haksız banlar söz konusu olabiliyor. Yazılım değil, insan mudahelesi söz konusu oluyor o noktada. Ama o da immo 2-3k+ da falan oluyor genelde.
Valla bilemiyorum, bir yandan da doğru dediğiniz şeyler..

Kardeşim senin insanlığın için sana çok teşekkür ediyorum bunlar klavyeden millete sallayıp duran ufak tefek çocuklar biri de hırsız demiş bana hırsız diyenin ailesi hırsız oluyor genel olarak.
Rica ederim, sorununu umarım çözebilirsin, olmadı Mart'a kadar beklersin şurada 3 ay kaldı neredeyse.
Hem biraz Valoranttan uzak durmak iyi gelecektir 😇 🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı