Valorant'ta hile kullanmadığım halde sınırsız ban yedim

Hayatımda bu banı kaldırtabilen biri görmedim haksız bile olsa. Hatta açtıkları her ticket otomatik kapatiliyordu.

Arkadaş spooferlara yönelmek zorunda maalesef.
Ben daha çok haksız hile banı görmedim. Arka da 3. yazılım mı neydi uygulama varsa onu algılayıp banlıyorlar ya da kayıttan bakıyorlar diye biliyorum.

Yanıtlar için çok teşekkürler ama bir şey daha soracağım. Ben şimdi yan hesaptan yedim banı. Format atıp hile sayabileceği her şeyi kaldırdıktan sonra tekrar valorant indirerek ana hesabıma girsem ban yer mi hesap? ban ekranını da paylaşayım.
Bildiğim kadarıyla bir bilgisayardayken herhangi bir hesapta ban yiyince otomatikmen o bilgisayardan girilen tüm hesaplarda ban yiyor ama tabii format attıktan sonra deneyebilirsin.

Ben daha çok haksız hile banı görmedim. Arka da 3. yazılım mı neydi uygulama varsa onu algılayıp banlıyorlar ya da kayıttan bakıyorlar diye biliyorum.
Eskiden notepad++'dan banlanma olayi vardı, sonuçta mükemmel bir sistem değil evet stabil ve harika bir anti cheat ama false ban banlari tabiki olabilir.
Ben valorant oynarken ban yerim diye Spotify bile açmaktan korkuyordum biraz korkutuyor beni.

Gerçi evet, arkadaşın bunun üstüne donanım banı yemiş olması lazım. Bu yüzden 6 aylık gibi bir süre(bildiğim kadarıyla) o bilgisayardan Valorant oynanılamayacak.
Donanım banıyla ilgili hiçbir şey yazmıyor ama.

Gerçi evet, arkadaşın bunun üstüne donanım banı yemiş olması lazım. Bu yüzden 6 aylık gibi bir süre(bildiğim kadarıyla) o bilgisayardan Valorant oynanılamayacak.
Ve 6 ay falan değil kalıcı yazıyor.

Ve 6 ay falan değil kalıcı yazıyor.
O hesaba atılan ban zaten kalıcı. Donanım yasaklaması dediğimiz olay sen yeni bir hesap açıp oyunu oynamaya çalışırsan oyun otomatik olarak bunu algılayıp yeni açtığın hesabı yasaklıyor. Bu 6 ay gibi bir süre sürüyor diye biliyorum.
O zaman şu an en mantıklısı asıl hesabıma girmemek değil mi? O da banlanmasın
Banlanmış bile olabilir hali hazırda, bir başka bilgisayardan hesabınızın durumunu kontrol edin.

O hesaba atılan ban zaten kalıcı. Donanım yasaklaması dediğimiz olay sen yeni bir hesap açıp oyunu oynamaya çalışırsan oyun otomatik olarak bunu algılayıp yeni açtığın hesabı yasaklıyor. Bu 6 ay gibi bir süre sürüyor diye biliyorum.

Banlanmış bile olabilir hali hazırda, bir başka bilgisayardan hesabınızın durumunu kontrol edin.
Başka bilgisayarım yok maalesef ya.

Geri
Yukarı