Valorant'ta hile kullanmadığım halde sınırsız ban yedim

Ekran kartı banı denilen bandan yenmiyor muydu?
Anakart diye biliyorum.

Faydası olmuyor.
Eğer güvenlik banıysa oluyor. Benim LoL hesabımla Valorant hesabım bağlantılı. Arkadaşım Valorant oynarken ben de LoL girmiştim ve ikimizi de aynı anda attı oyundan. Girdiğimde perma ban yediğimi gördüm. Ticket attım ve hesap paylaşımından dolayı hesabı güvenliğe aldıklarını söylediler. Gerekli bilgileri verdikten sonra iki oyuna da giriş yapabildim.

"Hile kullandigim" icin sinirsiz banlanmisim. Hile falan kullanmadim. Bu neden oluyor?
Ben de hile kullanmadığım hâlde hileden ban yemiştim. Ama benimkinde perma ban ve 3 ay HWID ban vardı ve hâlâ ban devam ediyor. Bu arada bence hiç ticket atmayı denemeyin, %99,9999 atılan ban açılmıyor çünkü.

Bildiğim kadarıyla bir bilgisayardayken herhangi bir hesapta ban yiyince otomatikmen o bilgisayardan girilen tüm hesaplarda ban yiyor ama tabii format attıktan sonra deneyebilirsin.
Hayır, sadece hile kullanılan hesap ban yiyor.

Ekran kartı banı denilen bandan yenmiyor muydu?
HWID ban. Bildiğim kadarıyla Valorant'ta ekran kartına atılmıyor ama anakarta veya Valorant'ın kurulu olduğu diske atılıyor.

Yanıtlar için çok teşekkürler ama bir şey daha soracağım. Ben şimdi yan hesaptan yedim banı. Format atıp hile sayabileceği her şeyi kaldırdıktan sonra tekrar valorant indirerek ana hesabıma girsem ban yer mi hesap? ban ekranını da paylaşayım.
Formatla HWID ban kaldırılmaz, bir spoofer satın alıp HWID banı kaldırın. Ücretsiz spoofer kullanmayın çünkü çalışmıyorlar ve virüslü olabiliyorlar.

Son düzenleme:
Hayır, sadece hile kullanılan hesap ban yiyor.
Şöyle haberler vardı, bu tekil bir örnek değil.

Hile forumları olduğu için linki burada paylaşmıyorum ama bazı hile forumlarında da bahsettiğim şeyden bahsedilmiş. Tabii siz de doğru söylüyorsunuzdur, belki sistemleri vs. değişmiştir ya da size bir sebepten dolayı bu uygulanmamıştır. (mesela hesabınızı paylaştığınız kişi hile yapmış olabilir başka bir hesaptan, o da sizin de hesabınızın banlanmasıyla sonuçlanmıştır.)

Konu sahibinin de ana hesabı ban yememiş, o yüzden belki cidden sistemleri değişmiştir.

Şöyle haberler vardı, bu tekil bir örnek değil.

Hile forumları olduğu için linki burada paylaşmıyorum ama bazı hile forumlarında da bahsettiğim şeyden bahsedilmiş. Tabii siz de doğru söylüyorsunuzdur, belki sistemleri vs. değişmiştir ya da size bir sebepten dolayı bu uygulanmamıştır. (mesela hesabınızı paylaştığınız kişi hile yapmış olabilir başka bir hesaptan, o da sizin de hesabınızın banlanmasıyla sonuçlanmıştır.)

Konu sahibinin de ana hesabı ban yememiş, o yüzden belki cidden sistemleri değişmiştir.
Ben de hileden ban yemiştim ama ana hesabım ban yememişti.

Ya simdi benim ana hesabim hakaretten banliydi, 1 ay. ben gercekten hakaret ettim de yedim yani hakli ban. Iste ben de bu yuzden yan hesaptan oynarken birden ban yedim hileden. simdi ben main hesabima bani kalkinca girsem o da ban yer degil mi? girmeyeyim o yuzden.

Yeni konular

Geri
Yukarı