Valorant'ta hile kullanmadığım halde sınırsız ban yedim

Muhtemelen sisteminizde yüklü üçüncü parti başka bir yazılım hile olarak algılandı. Riot Games'e bilet göndererek durumu öğrenebilirsiniz. Ayrıca hesabınızı paylaştığınız başka birisi varsa eğer o kişi de hile açmış olabilir.

Maalesef Riot hile hakkinda çok sert açtınız veya acmadiniz bani kaldırmanız imkansız. Attığınız her destek bildirimi otomatik kapatılacak cevap bile vermeyeceklerdir.

Söz konusu şirket Riot çok adil bir şirket hile kullanmadıkları taktirde ban açmama imkanları yok.
Hayatımda bu banı kaldırtabilen biri görmedim haksız bile olsa. Hatta açtıkları her ticket otomatik kapatiliyordu.

Arkadaş spooferlara yönelmek zorunda maalesef.

Yanıtlar için çok teşekkürler ama bir şey daha soracağım. Ben şimdi yan hesaptan yedim banı. Format atıp hile sayabileceği her şeyi kaldırdıktan sonra tekrar valorant indirerek ana hesabıma girsem ban yer mi hesap? ban ekranını da paylaşayım.

Dosya Ekleri

• 57C4BFE8-0EE7-424D-82E9-1B163E52F1BC.png
    57C4BFE8-0EE7-424D-82E9-1B163E52F1BC.png
    29,7 KB · Görüntüleme: 190
Söz konusu şirket Riot çok adil bir şirket hile kullanmadıkları taktirde ban açmama imkanları yok.
Bunu Riot Destek'e kanıtlayamazsın. Vanguard hile kullanımı tespit etmiş ve seni yasaklamış, Riot Destek'te çalışan adamın yapabileceği bir şey yok. Böyle bir sebeple Destek'e başvurursan zaten direkt copy paste bi' cevap yapıştırıp biletini kapayacaklar.

Yeni konular

Geri
Yukarı