Valorant'ta hilelerin artması

Scyhell

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Son günlerde bu tarz birçok videoya denk geldim. Cidden üzücü bir durum. İnanıyorum ki Riot gerekeni yapacak. Sizden ricam hile kullanan veya oyunbozanlık yapan insanları raporlamadan geçmeyin. Sizlerin de düşüncelerini merak ediyorum, hilelerin arttığını iddia edenler var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaklaşık 1 yıl önce yine aynı şekilde böyle bir hile dalgası ortaya çıkmıştı, sonra Riot bir anda %90'ını banladı. Çeşitli hile sitelerini dava etti. Yine aynı şekilde hile satan sitelere dava açar hileyi azaltır. RIOT, VALVE kadar sorumsuz değil. Elbet bir çözüm bulur diye düşünüyorum.

hani insanların bi oyunu olur ya çoğu zaman onu oynar o oyunda profesyonelleşir benimki valorant tı ama şimdi sinir krizi geçirtmekten başka bi olayı yok 4-5 aydır böyle galiba bu oyun bıraktım ben şahsen

Yaklaşık 1 yıl önce yine aynı şekilde böyle bir hile dalgası ortaya çıkmıştı, sonra Riot bir anda %90'ını banladı. Çeşitli hile sitelerini dava etti. Yine aynı şekilde hile satan sitelere dava açar hileyi azaltır. RIOT, VALVE kadar sorumsuz değil. Elbet bir çözüm bulur diye düşünüyorum.
Valorant'ın kemik kitlesi Slav ülkeleri ve Amerika kıtası olsaydı bu durumun sorumsuzluk olup olmadığını anlayabilirdik.

Hocam aslında Valve keyfine göre iş yapıyor. Hilelerin olması işlerine geliyor. Hepsinin kazancı var sonuçta. Böyle büyük bir firma istediği gün anti hilenin babasını yapabilir.

Ben daha hileyle hiç karşılaşmadım baya baya gold 3 üm 1 senedir oynuyorum.

Gold eloda kolay kolay hile gelmez zaten.

Arkadaşlar söylüyor. Bırakmak ve "oyun" oynamak için güzel bir fırsat.:like:

Hocam aslında Valve keyfine göre iş yapıyor. Hilelerin olması işlerine geliyor. Hepsinin kazancı var sonuçta. Böyle büyük bir firma istediği gün anti hilenin babasını yapabilir.
bende aynı düşünüyorum valorant oynayanların yarısı küçük yaşta hile gelince zaten kardeşlerimiz oyuna daha çok zevk alarak devam ediyor hile kullanan kişilerinde çoğunun küçük olduğunu düşünüyorum hilenin satıldığı siteler belli zaten onları kapatma hakkı yokmu bence kesinlikle vardır

Geri
Yukarı