Valorant'ta hilelerin artması

11-5 öndeydik bizim takımdan biri karşıyı kışkırtınca karşıdaki 2 pre hile açmıştı, size 1 el bile yok dedi sonrasında 13-11 kaybettik. Hoplaya zıplaya koşa koşa headshot atıyordu o ikisi. Hileyi abartmadan kullananlar ban yemiyorlar, videodaki gibi abartarak duvardan vuranlar sürekli ace atanlar banlanıyor sadece maalesef sonrasında zaten banında çözümü var.

Hileyi belli etmeden kullananlar sayısı bana göre çok, oyunuma Max 2 3 hile(koşa zıplaya vuran) geldi. 2'si deathmatch 1'i ranked. Elom yücelik 3.

Hileyi belli etmeden kullananlar sayısı bana göre çok, oyunuma Max 2 3 hile(koşa zıplaya vuran) geldi. 2'si deathmatch 1'i ranked. Elom yücelik 3.

Girdiğimiz her 2-3 rank maçının birinde hile olduğuna eminim dediğiniz gibi belli etmeden kullanan çok oyuncu var, zaten 2 gram beyni olan sadece presine, prelerine Discord'tan rakip oyuncuların yerini info vermek için ve 1 vs 1-2 kaldığında sayıyı kazanmak için açar. Bazı e*şekler oyun başında açıp hiç kapatmıyorlar canımı sıkan nokta adam ben hileyim dediği halde ve rakip oyuncuların bile bu hile deyip raporladigi halde banlanmamaları. Ban yemeleri için illa duvardan vurmaları gerekiyor sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı