Valorant'ta iyi oynamaya rağmen bronzdan çıkamamak

Bero1200

Centipat
Daha fazla  
Valorant oynarken benim fark ettiğim bir şey var. Ben adamlara sürekli One tap atıyorum, skillerimi uygun kullanıyorum, bronzda kalıyorum. Adam CTRL basıp body tarayarak Gold'a çıkıyor. Bu adalet mi yoksa başka bir nedeni mi var?

İyi oynayıp rank atlayamamak diye bir şey yok. Aimin ve oyun bilgin iyiyse yeterince maç atarsın ve hak ettiğin ranka ulaşırsın. Aimin iyiyse ve rank atlayamıyorsan oyun bilgin eksiktir.

Valorant oynarken benim fark ettiğim bir şey var. Ben adamlara sürekli One tap atıyorum, skillerimi uygun kullanıyorum, bronzda kalıyorum. Adam CTRL basıp body tarayarak Gold'a çıkıyor. Bu adalet mi yoksa başka bir nedeni mi var?

Oyundaki tek etken aim değil, aim kadar gamesense ve de ajan bilgin de önemli. Tek bir ajanla bir üst ranka çıkmayı umma ve de takımındaki kişiler de çok önemli. Mümkünse kendine bir Duo bul öyle rekabetçi gir.

Takımla iletişiminiz, takım oyunu çok önemli. Türk sunucularında aim diğerlerine göre bariz üstün seviyede. Ama oyun bilgisi ve mental çok daha kötü. İlk eli kaybedince sinirlenip trollemeler falan immo eloda dahi oluyor Türk sunucusunda. Ayrıca aiminiz yeteri kadar iyiyse kısa süre içerisinde çıkarsınız. Bronzum ama Gold seviyesinde oynuyorum diye bir şey olduğuna katılmıyorum. En fazla Silver seviyesinde olunabilir oraya da 1-2 hafta oynasanız rahat çıkarsınız iyiyseniz zaten. Takımla infolaşın daha iyi, sakin konuşun. Bir yerde sinirlendiğiniz de direkt laf etmeyin 30 yaşındakilerin tribi oluyor maç trollüyorlar sonra. Ben yüce immo eloda rahat One tap atan görmedim, o da biraz garip geldi. Takımla oynamak zorunlu değil yine çıkarsınız, kendim neredeyse full solo oynadım ama takımla oynamanız daha iyi olur. Daha iyi comp oluşturup daha uyumlu oynayabilirsiniz.

Kankam ben takımım iyiyken 22FPS Gold oynuyordum (tabii mi? Sage ile 15kill civarı aliyordum) ama yeni sisteme geçtim oyundaki takımımız dağıldı turnuvalara katılırken bazıları Pro'ya geçti şimdi 165Hz 1ms ve 300 400FPS ve ortalama 28 35kill ile Silver 1 oynuyorum yani demem oki eğer.
1 iyi bir takımin olması lazım onlar sistemin olmasa da dengeliyor.
2 iyi bir aim aim olmayınca hiçbir şey fayda etmez olmadıkça demirden çıkmak bile zulüm oluyor isterseb adını ver ekleyeyim ben altyapidayim seni de gelistiririm.

Kankam ben takımım iyiyken 22FPS Gold oynuyordum (tabii mi? Sage ile 15kill civarı aliyordum) ama yeni sisteme geçtim oyundaki takımımız dağıldı turnuvalara katılırken bazıları Pro'ya geçti şimdi 165Hz 1ms ve 300 400FPS ve ortalama 28 35kill ile Silver 1 oynuyorum yani demem oki eğer.
1 iyi bir takımin olması lazım onlar sistemin olmasa da dengeliyor.
2 iyi bir aim aim olmayınca hiçbir şey fayda etmez olmadıkça demirden çıkmak bile zulüm oluyor isterseb adını ver ekleyeyim ben altyapidayim seni de gelistiririm.
Geliştirmeni İsterim Sağol Ama Senin Sayende Rank Atlamak Haksızlık Olur 1ksk#TR1

Geliştirmeni isterim sağ ol ama senin sayende rank atlamak haksızlık olur 1ksk#TR1

Hiç sorun değil kanka emin ol sektörümle alakalı sunu diyeyim o izlediğiniz birkac ünlü para karşılığı Boost yapıyor :) onların yanında ben Silver hesapla Bronze kastirsamda bir şey olmaz eve gidince eklerim oynariz (okuldan dolayı giremiyorum çok fazla uzun zamandır oynamadım inşallah performansım duruyordur pansiyondayimda bulancak fen de)

Kendine bir duo bul oyun bilgini gelistir ve her ajani ogrenmeye calis .

Yeni konular

Geri
Yukarı