Valorant'ta kendimi nasıl geliştiririm?

Valorant izlemedigim için pek bilmiyorum ama sizin oynadığınız genel pozisiyon ne mesela ona gore o pozisyonda oynayan oyuncuları izlemeli ve ordan kendine biseyler kapmalisin

İ
60 FPS sabit alıyorum ama arada ınput lag ve drop girebiliyor e-spor maçlarını izleyince çok kafam karışıyor anlamıyorum fazla pre konusuna gelirsek hiç arkadaşım yok mesela o yüzden solo giriyorum ve pingimde fazla iyi değil yabancı sunucularda 56 60 seviyelerinde pingim.

Mesela örnek atacağınız videolar ya da e sporcular var mı yabancı olabilir İngilizcem var.

Valorant izlemedigim için pek bilmiyorum ama sizin oynadığınız genel pozisiyon ne mesela ona gore o pozisyonda oynayan oyuncuları izlemeli ve oradan kendine bir şeyler kapmalisin.

Hocam istatisliklere bakarsanız geçerli bir mainim yok ama Viper, Sage, Sova, neon gibi ajanları daha baskın oynuyorum.

Hocam Türk olarak "combatry" öneririm. YouTube ve Twitch içeriklerinde güzel bilgiler veriyor. E sporcu olmasının yanında gerçekten eğitici içerikleri var.

Combatry biliyorum ama hangi serisini izlemeliyim sizce.

Oyun oynamak herkesin hakkı ama durumlar izin vermeyebiliyor.

Ne yazık ki ülkemizde oyun oynamak bile lüks artık yarın yaşamakta lüks olur ne yazık ki.

Combatry biliyorum ama hangi serisini izlemeliyim sizce.

Ne yazık ki ülkemizde oyun oynamak bile lüks artık yarın yaşamakta lüks olur ne yazık ki.
Bir radiant nasıl düşünür serisini kesinlikle izle. Dediklerini derecesiz maçlarda uygula. Üşenmeden yaparsan kesinlikle kendinde büyük bir değişim göreceksin.

Yeni konular

Geri
Yukarı