Valorant'ta tek kişi nasıl rank yükselebilir?

efe1408

Hectopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Gümüş 1'im son 3 maçtır yeniliyorum. En az 15 kill alıyorum takımdakiler hep kötü geliyor ya da karşı iyi geliyor. Bazen karşıya altın falan geliyor. Her neyse İstanbul sunucusunda oynuyorum, Frankfurt'ta dediklerini anlamıyorum takımlara da girmek istemiyorum. Tek başıma nasıl rank kasabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şimdi her gün sıkı idmanlar yapmanız gerek gününzün bir kısmını Valorant'a ayırmanız gerek ranked maçlardan önce kesin poligonda ısınmanız ve unrabked maç girmeniz gerekir ve biraz azimle yüksek eloları görebilirsiniz.

Bir zamanlar bende o ranklarda oynuyordum ve suçu hiç kendimde bulmuyordum.

Düzenli oynamaya başladım ve yücelik elo'ya kadar çıktım, gelen takımlar yine aynıydı fakat ben kendimi geliştirdim. Sorunu kendinizde arayın bir şekilde rank çıkılıyor.

Tek yapabileceğin kendini daha da geliştirip 7/24 hayatsız oyun oynamak aim kasma movement kasmak ya da kendine immo arkadaş bul beraber oynayın bir şeyler öğrenir daha iyi oynarsın ama tek başına yapmak zor o işi maalesef zaten elo olayı her güncellemede saçmalaşıyor ben olsam 3 4 arkadaş toplar oynardım arkadaşın yoksa bilemem.

@efe1408 Reyna veya Jett salarsan beraber girelim mi? Diamond hesabı Gold attı. Bende tek oynamayı seviyorum ama pre olsa fena olmaz .d

Geri
Yukarı