Valorant'ta vuramayacağım pskolojisi

• Konuyu başlatan EOS
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 181

EOS

Centipat
Daha fazla  
Valorant oynarken önceden çok rahat oynarken şimdi adamı vuramayacağım pskolojisi var ve aşırı kötü oynuyorum kendimi çok kasıyorum fareyi çok iyi kullanamıyorum bu pskolojimi nasıl düzeltebilirim bazen iyi bazen aşırı kötüyüm.

Valorant oynarken önceden çok rahat oynarken şimdi adamı vuramayacağım pskolojisi var ve aşırı kötü oynuyorum kendimi çok kasıyorum fareyi çok iyi kullanamıyorum bu pskolojimi nasıl düzeltebilirim bazen iyi bazen aşırı kötüyüm.
Kendini kasmak için oynamıyoruz oyunu değil mi? Bende az biraz öyleydim sonra bıraktım oyunu.

Rankınız nedir ?

Adamı vururken acele etmeyin, cross'u adamın kafasına getirmek için biraz kendinize zaman tanıyın, Ctrl basarsa biraz daha aşağı çekin, ama sıkarken sabırlı olun yeter.

Hocam bu sorun bende de vardı ve ben şöyle çözdüm. Bazı maçlar iyi bazı maçların kötü geçecek orasında anlatılacak bir şey yok ama eğer ki adamları vurmaya hırslanıyorum ama vuramıyorum gibi bir sıkıntın varsa:
1-fareyi elinle tam kavrıyorsan biraz gevşet ve parmak ucunla tut az da olsa.
2-oyunu adamı vurmaya değil eğlenmeye oyna.
1. madde mantıklı gelmemiş olabilir ama 2. maddeyi dene alt tarafı bir oyun kaybetsen de kazansan da bir şey değişmeyecek gerçek hayatta. Biraz rahatla ve eğlenmeye bak takımı satarcasına değil ama örneğin One tap atmaya çalış havalı hareketler yapmaya çalış gibi gibi. Sorun olursa ben buradayım adımı etiketleyip sor bakarım. Bu arada rankım immortal 2.

Adamı vururken acele etmeyin, cross'u adamın kafasına getirmek için biraz kendinize zaman tanıyın, Ctrl basarsa biraz daha aşağı çekin, ama sıkarken sabırlı olun yeter.
144 Hz monitör ile karşına 360 Hz gelince böyle bir şey olmuyor. Adamı görmeden hs yiyorsun bir de ben bıraktığımda yücelik elo gelmemişti. İmmoydum o zaman öyle vuruşlar yiyorsam şu anda çok daha iyi oynuyorlardır. O kadar zaman tanıyacaklarına inanmıyorum.

Adamı vururken acele etmeyin, Cross'u adamın kafasına getirmek için biraz kendinize zaman tanıyın, CTRL basarsa biraz daha aşağı çekin, ama sıkarken sabırlı olun yeter.

Hocam F'lik atamıyorum hiç adam biraz crossuma yakınsa mesela.

Hocam bu sorun bende de vardı ve ben şöyle çözdüm. Bazı maçlar iyi bazı maçların kötü geçecek orasında anlatılacak bir şey yok ama eğer ki adamları vurmaya hırslanıyorum ama vuramıyorum gibi bir sıkıntın varsa:
1-fareyi elinle tam kavrıyorsan biraz gevşet ve parmak ucunla tut az da olsa.
2-oyunu adamı vurmaya değil eğlenmeye oyna.
1. madde mantıklı gelmemiş olabilir ama 2. maddeyi dene alt tarafı bir oyun kaybetsen de kazansan da bir şey değişmeyecek gerçek hayatta. Biraz rahatla ve eğlenmeye bak takımı satarcasına değil ama örneğin One tap atmaya çalış havalı hareketler yapmaya çalış gibi gibi. Sorun olursa ben buradayım adımı etiketleyip sor bakarım. Bu arada rankım immortal 2.

Hocam yakındaki adamlarda bir sıkıntı çok çekmiyorum ama uzak olunca ya vuramazsam hissiyatı oluyor acaba HS gidecek mi adamı tutturabilecek miyim aklımda hep sorular.

Biraz ara verin hocam 4-5 gün gibi.

Verdim ama gene aynı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı