Valorant toxiclikten 1 yıl ban yemek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarda bahsetmiştim bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasındayım aynı şekilde oynuyorum günlük max 3 maç atıyorum hafta sonu 5 oluyor max. Velet muamelesi ne içindi? 🤣

1 gün bile oyuna girmemi yasaklamadan 1 yıl oyuna girmemi yasaklaması normal birşey mi?
Valla o yazdığınız mesajdan sonra nasıl toxic biri olduğunu anladım bence gayet yerinde bir ban olmuş.

Valla o yazdığınız mesajdan sonra nasıl toxic biri olduğunu anladım bence gayet yerinde bir ban olmuş.
Dostum beni 10 kişi konuda bullyliyor nasıl cevap veriyim aa özür dilerim benim hatam mı dememi bekliyorsun?

Dostum beni 10 kişi konuda bullyliyor nasıl cevap veriyim aa özür dilerim benim hatam mı dememi bekliyorsun?
Evet? Senin hatan kardeşim. İnsanlara oyunu zehir edip niye bir sene ban yedim diyorsun bak cevap soruda gizli. Senin hatan. Bunu kabul edip bu cezadan ders çıkarıp bir daha yapma diye veriyor riot sana bunu. Yoksa sen müşterisin seni kaybedince bir şey kazanmayacak.

Evet? Senin hatan kardeşim. İnsanlara oyunu zehir edip niye bir sene ban yedim diyorsun bak cevap soruda gizli. Senin hatan. Bunu kabul edip bu cezadan ders çıkarıp bir daha yapma diye veriyor riot sana bunu. Yoksa sen müşterisin seni kaybedince bir şey kazanmayacak.
Daha çıkalı 1 yıl olmuş oyunda 1 yıl ban yemek normal birşey mi? 1 gün değil, 1 hafta değil, 1 ay değil, 1 yıl koskocaman 365 gün 52 hafta.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı