Valorant'tan sebepsizce 2 yıl ban yedim!

Riot'ın asla ama ASLA sebepsiz ban attığını görmedim. Nasıl bir ban ekranıyla karşı karşıyasınız? Eğer 3. parti yazılımsa sizin hesabınızı başkası kullanmış olabilir veya siz, 3. partı yazılım yani hilenin yüklü olduğu bilgisayardan hesaba giriş yapmış olabilirsiniz .
RITO bunları hile olarak görüyorsa diyecek lafım yok. 1 tane bile korsan yazılımım yok :D
1676155723009.png

Kesin sebepsizdir.
Bana da pek öyle gibi gelmedi ama gerçekten suçsuz olabileceği bir senaryo var arkadaşın. O da şu ki; Eğer arkadaş hesabı satın aldıysa ve o hesapta daha önceden hile açıldıysa ya da kötü davranışlar sergilendiyse, veya hesap kendinin bile olsa internet kafe ya da başkasının bilgisayarında oturum açıp, o bilgisayarda da eskiden hile vb. şeyler kullanıldıysa arkadaşın hesabının ban yeme ihtmali var. O yüzden bilmeden arkadaşı suçlamamak lazım.

Valoya gireyim dedim, bi baktım 3. partiden sürekli ban yemişim, zaten sadece benchmark için giriyordum. Tamamen sildim kurtuldum :D
E sorun yok hocam o zaman. Benchmark için giriyorsanız takmaya gerek yok.

Yav ekranda ne görüyorsan o var diyorum.
Anladım hocam, tamam size suç atmıyorum zaten. Yukarıda arkadaşa bir mesajda durumu belirtmiştim aslında o mesajımı okursanız, öyle bir durum oldu mu peki sizde? Umarım çözüm bulabilirsiniz, Riot'a ticket atmayı deneyin.

Bana da pek öyle gibi gelmedi ama gerçekten suçsuz olabileceği bir senaryo var arkadaşın. O da şu ki; Eğer arkadaş hesabı satın aldıysa ve o hesapta daha önceden hile açıldıysa ya da kötü davranışlar sergilendiyse, veya hesap kendinin bile olsa internet kafe ya da başkasının bilgisayarında oturum açıp, o bilgisayarda da eskiden hile vb. şeyler kullanıldıysa arkadaşın hesabının ban yeme ihtmali var. O yüzden bilmeden arkadaşı suçlamamak lazım.
Bu mesajıma bir göz atar mısınız hocam. @Okan Demiray

Anladım hocam, tamam size suç atmıyorum zaten. Yukarıda arkadaşa bir mesajda durumu belirtmiştim aslında o mesajımı okursanız, öyle bir durum oldu mu peki sizde? Umarım çözüm bulabilirsiniz, Riot'a ticket atmayı deneyin.

Bu mesajıma bir göz atar mısınız hocam. @Okan Demiray
Valla umurumda değil açıkçası. Sadece RITO bazen kafasına göre ban atabiliyor onu belirtmek istedim. :D

Geri
Yukarı