Valve'ın "CS2" saçmalığı

• Konuyu başlatan ncl
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 2B
Sistemin CS:GO'da kasıyorsa bilgisayarın muhtemelen müzeden kalmadır, onu değiştirmen lazım. Yapacak bir şey yok ve üstteki arkadaşların dediği gibi dünya sadece Türkiye'den ibaret değil. Sırf bazılarının bilgisayarı kasacak diye adamlar oyunu Mario tarzında mı yapsın?

Oyun tamamen çıktığında optimizasyonu sıkıntı olmaz bence. Şu an yarı yarıya düşen FPS e-spor arenasında da sıkıntı yaşatır. Ayrıca 2 oyun yaptıklarında CS 1.6 ve Source gibi de olabilirdi. CS:GO'nun oyuncu sayısı az kaldığında başta oyun bulma süresi olmak üzere bazı sorunlar olur.

Ahahaha nasıl yani? BMW herkes alamıyor diye teknolojiye ayak uydurup dijital ekranlı araba çıkarmasın mı diyorsun sen bize? Adamlar yıllardır bunu yapacaklarını zaten söylüyorlardı, siz bunu sanki bir kumara bulaşmışlar gibi söylemişsiniz ama herifler güncelleme getirmeyi unuttukları oyunda CS2 duyurulana kadar 1.8milyon oyuncu ile geziyorlardı ortalıkta. Lütfen saçmalamayınız, yenilik her zaman iyidir, oyun ezber olmuştu mouse tutan herkes profesyonel oynamaya başlamıştı.

CS:GO'ya giriyorum Türkler sadece Dust 2 oynuyor.

Oyun her ne kadar guzel grafiklere ve yeni rank sistemine sahip olsa da bence yaptiklari bir hata var. CS:GO Türkiye'de yogun bir kitle tarafindan oynaniyor ve bu yogun kitlenin cogunlugu dusuk bir sisteme sahip. Ben 5 yıldır 40FPS'ten bile zevk alabildigim bir oyunu bugün oynayamiyorum, cunku sistemim dusuk ve Prime alacak param yok. CS2'yi guncelleme olarak getirmeleri kullanicilarinin buyuk bir kismini kaybetmelerine yol acacak, cunku CS:GO dusuk sistemlerde de zor da olsa oynanan bir oyundu. Ayrica şu anda CS2 oynamak icin RTX3060'a falan ihtiyacimiz var, 300FPS'ten 110FPS'e dusenler var cunku. Tabii ki de bu ileride optimize edilebilir, ama yine oynayamayacagim.

Bence olmasi gereken CS:GO'yu kapatmamalari ve CS2 adinda yepyeni bir oyun gelistirmeleri. Tipki CS 1.5 ve CS 1.6 gibi. Hem ayni anda iki farkli oyundan para kazanabileceklerdi, hem de kitlesinin buyuk bir kismini kaybetmeyecekti.
5600x ve 3060 ti var cs go da 250-400 arası oynarken şuan çok kişi girdiği için mi bilmiyorum ama çatışmada 100 lere düşüyo. çok kişi girdiği içindir umuyorum. çünkü şuan herkese (neredeyse) açıldı şuan cs 2

CS2'nin farkını ben mi farketmedim anlayamadım. Güncellemeyi yükledim oyuna girdim fakat aynısı. Rankım belli. Prime var. Yapmam gereken farklı bir ayar mı var?

Oyun her ne kadar guzel grafiklere ve yeni rank sistemine sahip olsa da bence yaptiklari bir hata var. CS:GO Türkiye'de yogun bir kitle tarafindan oynaniyor ve bu yogun kitlenin cogunlugu dusuk bir sisteme sahip. Ben 5 yıldır 40FPS'ten bile zevk alabildigim bir oyunu bugün oynayamiyorum, cunku sistemim dusuk ve Prime alacak param yok. CS2'yi guncelleme olarak getirmeleri kullanicilarinin buyuk bir kismini kaybetmelerine yol acacak, cunku CS:GO dusuk sistemlerde de zor da olsa oynanan bir oyundu. Ayrica şu anda CS2 oynamak icin RTX3060'a falan ihtiyacimiz var, 300FPS'ten 110FPS'e dusenler var cunku. Tabii ki de bu ileride optimize edilebilir, ama yine oynayamayacagim.

Bence olmasi gereken CS:GO'yu kapatmamalari ve CS2 adinda yepyeni bir oyun gelistirmeleri. Tipki CS 1.5 ve CS 1.6 gibi. Hem ayni anda iki farkli oyundan para kazanabileceklerdi, hem de kitlesinin buyuk bir kismini kaybetmeyecekti.

Sizin isteğinize göre yaparsalar kaos çıkar herkes CS2 için skin ve kasa bekletti o kasalar skinler CS:GO'da kalır oyuncu kaybeder paran yoksa çalışıp alabilirsin mesela nasıl fikir? 1.5 ay direnip ortalama bir her oyunu açacak bilgisayar alabilirsin Valve her kişiye özel CS:GO açıcaksa artık vay halimize.

Sistemin CS:GO'da kasıyorsa bilgisayarın muhtemelen müzeden kalmadır, onu değiştirmen lazım. Yapacak bir şey yok ve üstteki arkadaşların dediği gibi dünya sadece Türkiye'den ibaret değil. Sırf bazılarının bilgisayarı kasacak diye adamlar oyunu mario tarzında mı yapsın?

Bizde o zorluklardan geldi şıp diye RTX sisteme geçmedik ailemin durumu eskiden kötüydü borçları vardı kendim çalışıp aldım sistemimi herkes biliyor zaten 2023'te ateş ve su yeniden oyun yapsa eski sistemler onu bile açmaz 2023 sonuçta 2013'ten bahsetmiyoruz.

Sizin isteğinize göre yaparsalar kaos çıkar herkes CS2 için skin ve kasa bekletti o kasalar skinler CS:GO'da kalır oyuncu kaybeder paran yoksa çalışıp alabilirsin mesela nasıl fikir? 1.5 ay direnip ortalama bir her oyunu açacak bilgisayar alabilirsin Valve her kişiye özel CS:GO açıcaksa artık vay halimize.

1.5 ayda nasıl her şeyi açan bilgisayar alınıyor söyleyin alalım.

Geri
Yukarı