Valve'nin kötü oyununun olmaması

Valve tamamen bizim ülkedeki malum partililere dönmüştür kimisi ölümüne tapar kimiside hiç sevmez.

GTA 1 oynadıktan sonra Rockstar'a rakipler var diyebileceksin. Evet GTA 5'de hilelere çözüm bulamayan firmanın rakibi yok demek ayrı bir saçmalık.

Kanka Online kısmı hakkında doğru olabilirsin ben daha çok işin singleplayer kısmına bakıyorum

Onu bunu geçtim GTA 3 3D olarak yapılmasıyla oyun dünyasında devrim yapmıştır. Ve birçok oyun GTA 3'ten ilham almıştır.

1-Valve.
2-Rockstar Games.
3-Sega.
4-Fromsoftware.
5-CDPR.
6-Diğerleri.

Lütfen CDProjectRed deme CP2077'de ne olduğu görüldü zaten.
Kanka Online kısmı hakkında doğru olabilirsin ben daha çok işin singleplayer kısmına bakıyorum

Onu bunu geçtim GTA 3 3D olarak yapılmasıyla oyun dünyasında devrim yapmıştır. Ve birçok oyun GTA 3'ten ilham almıştır.

SP olayını bilemem Online için diyorum, eski oyunlarını bile güncellemek yerine sadece GTA 5'i ayı gibi güncelleyip diğer eski oyunlarına önem vermeyen bir firmanın rakibi olmalı.

Valve'nin hiç kötü oyununun olmaması ilginç değil mi? Half-Life, Portal, Left 4 Dead, Counter-Strike, Team Fortress, Day of Defeat. Hepsi de kaliteli ve iyi oyunlar. Özellikle de Half-Life tarafının senaryosu muazzam, Portal tarafındaki ayrıntılar harika.
Çünkü Valve gerçekten bu konuya çok özen gösteriyor. Mesela eğer yaptığı bir oyunu beğenmezse anında iptal edebiliyor (mesela Half Life 2 Episode 3). Şöyle bir şey var: Valve her çıkardığı oyununun devrim olmasını istiyor. Adamlar Half Life'ı çıkardı bir devrim yaptı, Half Life 2'yi çıkardı devrim yaptı. Half Life Alyx'ı çıkardı VR dünyasında yine devrim yaptı. Şu an CSGO ve Steam ile zaten para içinde yüzerken yakın zamanda bir oyun çıkaracaklarını sanmıyorum.

GTA 1 oynadıktan sonra Rockstar'a rakipler var diyebileceksin. Evet GTA 5'de hilelere çözüm bulamayan firmanın rakibi yok demek ayrı bir saçmalık .
Hocam insanlar o zaman neden yıllardır GTA 6'yı bekliyor? Onu bekleyeceklerine başka bir GTA tarzı oyun da oynayabilirlerdi ama neden Rockstar'ı seçiyorlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı