Valve'nin kötü oyununun olmaması

Valve Yeniden Oyun Yapmaya Başlayacak! - Oyungezer Online
Kardeşim ben bunu mu diyorum? Sen adama kafasında vana olan kel adam, gözünde değil diyorsun ben de gözünde vana olan adamı atıyorum ama kapağı sen koyuyorsun, yok öyle yağma önce kendi yazdığını oku sonra gel artistliğini yap.

Riot Games en iyilerden bence. Counter-Strike: Global Offensive oynuyorum her el Mevlana veya Dağ/SAT Komandosu geliyor. Ben 600 saat oynamışım karşımdaki adam 3500 saat oynamış. Topluluk sunucularına hiç girmeyelim zira Mevlana demek yeterli.

Riot Games en iyilerden bence. Counter-Strike: Global Offensive oynuyorum her el Mevlana veya Dağ Komandosu geliyor. Ben 600 saat oynamışım karşımdaki adam 3500 saat oynamış. Topluluk sunucularına hiç girmeyelim zira Mevlana demek yeterli.
CS:GO'nun kitlesi, eşleştirme sistemi ve hile koruması sıkıntılı ama bu onun kaliteli olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Hem Valve'in Portal 2'ye (2011) kadar çıkardığı oyunların gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasında olması gibi bir gerçek varken daha birkaç oyun çıkartmış bir firma ile kıyaslanamaz.

Valve Alyx'e kadar yıllarca oyun çıkarmadığı için bazıları Valve'i unuttu. Gerçi çoğu kişi onu da oynayamadığı için o da yok sayılıyor.

Geri
Yukarı