Vampir olmak mümkün müdür?

Eh var tabii ki, hatta ben de vampirim 😏
Ben taze kan içerim, genellikle tercihim 0 veya B grubudur. Gececi vampirimdir, sanılanın aksine güneş beni rahatsız etmez. Sadece güneşin vurduğu yerlere bakınca kör olurum ve görüş alanım çok kısıtlı olur :)
Ölümsüz değiliz, bizde sizin gibi belirli süre yaşarız ama bir tık daha uzun. Çok uyuşuğuzdur, tembelliğimizi mazur görün.
Ha birde yakında belediye başkanlığına adaylığım var, boş resim görürseniz ona oy atmayı unutmayın :D
Şakası bir yana cidden vampir olduğumu veya bunun gibi bir özelliğimin olduğunu düşünüyorum. Ancak o bahsedilen hastalık belirtileri yok, bi' tuhafım anlayacağınız. Ama merak etmeyin sizi ısırmam, düşmanları ısırırım :p

Yalnız bir şey sorucağım, vampir diye bir varlık olsa dünya daha kötü bir yer olmaz mı?
Düşünsenize, gece yatarken yatağınızın yan tarafına dönüyorsunuz ve vampir ağzını açıp kanınızı emiyor, düşüncesi bile kötü.

Vampirler sanılanın aksine gün ışığından etkilenmezler. Bu düşünce Bir Dehşet Senfonisi filminde ortaya atılmıştır.

Gerçek değildir. Eğer gerçekse de affetsin, vampir tarafından emilmek istemem.

Merak etmeyin hocam emilmeyeceksiniz, çünkü vampir denen bir şey yok ama vampirlerin bazı özelliklerini gerçek yapan hastalıklar var, yorulmamayı sağlayan bir hastalık vardı adını hatırlayamadım.

Yalnız bir şey soracağım, vampir diye bir varlık olsa dünya daha kötü bir yer olmaz mı?
Düşünsenize, gece yatarken yatağınızın yan tarafına dönüyorsunuz ve vampir ağzını açıp kanınızı emiyor, düşüncesi bile kötü.

Ona göre önlem alacağız artık yatmadan önce 1 litre kanı damacanaya dök sonra yatmadan önce yanına koy:)

Geri
Yukarı