Vatan Bilgisayar 20 İş Günü Servis Süresi Geçtiğinde Haklarımız Nelerdir?

MoonWalker

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Lg 25um58 monitörün ekranın da çizik oluştuğundan 16.05.2018 tarihinde Vatan Bilgisayar'a bıraktım. Bugün beni aradılar ekran değişimi yapılacak ama ellerinde olmadığı için yurt dışından sipariş vereceklermiş. Bu siparişin gelmesi de 1 veya 2 haftayı buluyormuş. Zaten 20 iş gününü geçiyor bende arayan kişiye değişim veya para iadesi yapmalarını istedim, konuştuğum kişi ben gereken yerlere e-mail atıp sizi bilgilendiririm dedi. Tüketici Mahkemesiyle de uğraşmak istemiyorum ne dersiniz sizce iade veya değişim yaparlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz 1-2 gün içerisinde bir daha arayın. Değişim yada para iadesi yapmazlarsa Tüketici Haklarına başvuracağım eğer ilgilenmezseniz diyin. Onlar biraz tutuşurlar. Bunu bi kaç defa deneyin bakın nası değişiyorlar.

Kardeşim ne çektin şu monitörlerden...
Bu monitörü Vatan bilgisayar dan ilk aldığım 60hz 5ms idi. Bunu satıcaktım böyle bir sıkıntı oldu. Şuan Aoc g2460pf kullanıyorum bu monitörü de alalı 3 hafta oldu şuan sıkıntısız kullanıyorum ama bunu da Vatan bilgisayar dan aldım. :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı