Vatan Bilgisayar 20 iş günü

Nerding_Gamers

Hectopat
Yer
Isparta
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Vatan Bilgisayar'da ilk olarak 26 Ocak 2016'da verdiğim Sapphire R7 260x ekran kartım 16 iş günü sonra döndü, eve gittim baktım çalışmıyor tekrar gönderdim bu pazartesi 20 iş gününü dolduruyor(2. gidişi için). Öncelikle şunu belirteyim ikinci gidişinde sorun olmasın diye o verdikleri garanti belgesinin ve ekran kartının faturasının fotokopisini alıp onları da kutuya koymuşlardı, ben kendimdekini kaybettim bir şey olursa faturanız yok diye çirkefe yatmalarından korkuyorum, o konuda bilgisi olan varsa çok memnun olurum, ikincisi ben kartı aldığımda 375 tl idi. Şu anda Vatan Bilgisayar'ın internet sitesinde 412 Tl gözüküyor ancak stokta yok yazıyor(Sapphire R7 260X GDDR5 2GB 128Bit AMD Radeon DX11.2 Ekran Kartı). Bugün Vatan'a gittiğimde 14 iş günü gözüktüğünü(cumartesileri saymadı), büyük ihtimalle iade'ye düşeceğini, bana iade kuponu vereceklerini söyledi oradaki görevli. Eğer bana sadece Vatan'da kullanabileceğim bir kupon verirlerse kartın şu anki fiyatında bir kupon verseler bile zarara giriyorum çünkü bu kartın muadili olan kartlar 460-470 Tl'den başlıyor. Eğer ellerinde benim kartımdan yoksa para iadesi alabiliyor muyum, yoksa bir 50 TL daha vermek zorunda mıyım ? Kupon yerine para iadesi istersem fatura isterler mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Faturayı onlar aldıysa sorun yok, sistemlerinde gözüküyor sonuçta satın aldığın diğer soruna gelince evet ücret farkını vermek zorundasın ben 510'a aldığım kartı 30 lira vererek tekrar aldım yine aynı sorunla yolladım servise fakat bu sefer ücret iadesi istedim kupon falan istemediğimi belirttim, sizde iade değişim raporu çıktığında ücret iadesi istediğinizi belirtirsiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı