Vatan bilgisayar 20 iş gününü geçti

m.kaskit46

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar vatandan aldıgım msi a88x-g45 anakart bios sorunu yüzünden servise gönderdim 01.02.2016 tarihinde, ancak ürünüm yetkili servis kontrolünde gözüküyor baktıgımda.
Vatanla iletişime geçmeme rağmen bana aşağıdaki mesajı gönderdiler.
Konu ile ilgili yetkili servis tarafından iade ya da değişim kararı çıkmadan tarafımızca işlem yapılamamaktadır.
Benim tam olarak ne yapmam gerek ?
Ne yapmam uygundur sizce degişim istemek mi? Yoksa paramı almak mı?
Anakart baktıgımda stoklarda yok.
Beni 24 gündür magdur ettiler ve devamda ediyorlar.

Ben de 2 haftadır ekran kartı bekliyorum hocam coilwhine ve boşta ısınmasından dolayı 1 hafta bile kullanmadım boş boş duruyor kasa bir daha vatan şubesinden birşey almam da aldırmam da, paramızla rezil oluyoruz... Sizi öyle daha çok oyalarlar direkt servis irtibat numarasını alın onlara dökün içinizi V.B boş bir aracı sadece...

Vatan böyle oldugunu bilmiyordum yoksa almazdım hiç zaten . Servis irtibat numarasını istedim ama vermediler istanbul'da msi teknik servisinde ama hangisindedir allah bilir.
Ancak ürününüz servistedir mesajı atıyorlar,ne yapacagımı bende bilmiyorum degişim istesem aynısı yok zaten tüketici haklarına başvurmak gereklimi ?
Yoksa biraz dahamı beklemeliyim hangisi daha iyi olur benim için.

Vatan böyle oldugunu bilmiyordum yoksa almazdım hiç zaten . Servis irtibat numarasını istedim ama vermediler istanbul'da msi teknik servisinde ama hangisindedir allah bilir.
Ancak ürününüz servistedir mesajı atıyorlar,ne yapacagımı bende bilmiyorum degişim istesem aynısı yok zaten tüketici haklarına başvurmak gereklimi ?
Yoksa biraz dahamı beklemeliyim hangisi daha iyi olur benim için.

Servispoint bakıyor hocam MSI'a
0 212 288 42 30
[email protected]

Hocam hepsinle'de iletişime geçtim bir sonuç alamadım ne yapacagımı bilemiyorum kalan.
Servispoint ile iletişime geçtim cevap : Vermiş olduğunuz seri numaraya ait tarafımımzda bekleyen ürün bulunmamaktadır.
Vatan Computer ile iletişime geçtim cevap : Konu ile ilgili yetkili servis ile görüşmeler devam etmekte olup süreç ile alakalı tarafınıza sms ile bilgi verilecektir.
Saygılarımızla...
Ben anlamadım ikisi arasında kaldım anakart nerede oldugu belirsiz,ben bostancı magazasına göndermiştim 31.01.2016 tarihinde vatanda geliş tarihi 01.02.2016 yani 1 ay'ı geçti.
Tavsiyelerinizi bekliyorum bu konuda ben ne yapmalıyım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı