Vatan Bilgisayar | Asus ROG TYTAN G30AB Satışa Çıktı !

Forumda "Bu ürün kesinlikle oyuncuların tercihi olamaz" veya "Technopat'ta bu ürünü önerecek bir kişi çıkacağını düşünmüyorum" veya "Bu ürün Technopat'ın adını kirletiyor" tarzı yorumlar hiç mi yok?

Ki hepsi de önerilecek ürünlerdir RevoLand.
Bu ürünün neresi önerilebilir söyler misiniz? Ne diyeceğiz alacak adama; Kasa süper, işlemci süper, anakart mükemmel, ekran kartı? Bom. Şunu da söyle önereceğin arkadaşlara; 3000 liralık bir sistemle bunu ezip geçebileceğini söyle.

Biraz mantıklı düşünelim arkadaşlar. Adam seri üretim bir kasa çıkarıyor. Toplama bilgisayardan daha az maliyetli olmasını gerçekten bekliyor musunuz? Bu mudur düşünceleriniz. Hazır bilgisayar hiçbir zaman toplama bilgisayar gibi olmaz olamaz üreticinin işine gelmez. O bilgisayarlar genelde orta seviye kullanıcılar içindir. Bize gitmez. Neden biz maliyeti minimuma çekerek en iyi performansı almak ve istediğimiz sistemler için bilgisayar toplamak istiyoruz. Parası olan bir adam gider alır ve sistemi upgrade eder. Zevk meselesi biraz da marka takıntısı. Adam aynı malzemeden yapılan 2 marka ayakkabıdan birinde marka olduğu için 350 lira verirken diğer marka da bilinmedik olduğunu düşünerek 50 lira vermiyor.

Bu üründen bahsetmiyorum ben, tüm ASUS ürünlerinden bahsediyorum.

Tytan serisi PC'leri ben de hiç bir zaman önermedim, hep toplama alınmasını tavsiye ettim.

Katılıyorum, Technopat isminin adını kirletiyor bu ürün.
Yok ben de sana dememiştim zaten kötülüyor diye, senin hiç bir konu altında bir firmayı kötülediğini görmedim.

Konuyu tekrar tekrar okudum ama doğrudan ASUS'a laf atan bir kişi bile göremedim, herkes mevcut ürünü kötülemiş fiyatından ve içerisinde bulunan ekran kartından dolayı.

Forumda "Bu ürün kesinlikle oyuncuların tercihi olamaz" veya "Technopat'ta bu ürünü önerecek bir kişi çıkacağını düşünmüyorum" veya "Bu ürün Technopat'ın adını kirletiyor" tarzı yorumlar hiç mi yok?

Ki hepsi de önerilecek ürünlerdir RevoLand.

Bu üründen bahsetmiyorum ben, tüm ASUS ürünlerinden bahsediyorum.

Tytan serisi PC'leri ben de hiç bir zaman önermedim, hep toplama alınmasını tavsiye ettim.
Bir dediğin bir dediğini tutsun be arkadaş, madem anlamıyorsun yazdığımızı konuya yorum yapma!

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı