Vatan Bilgisayar Güvenilir mi?

BpK

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar! Şimdi bana diyeceksiniz ki böyle soru mu olur, tabi ki güvenilir. Bu zamana kadar ben de böyle diyordum. Ancak dün toplama sistem için Söğütözü mağazasına gittim ve sipariş verdim. Salı günü gibi hazır olacakmış ve beni bilgilendireceklermiş. Bende gidip teslim alacağım. Ama internette birkaç yazı gördüm ve onlarda dolandırılma gibi bir husus çıkmış. Demek istediğim sıfır yani hiç kullanılmamış parçalar yerine arızalı veya sökme parçalar takarlar mı? Çevremdekiler de böyle bir konudan bahsedince aklıma şüphe düştü. Ama bahsedenler (akrabalar filan) de daha önce Vatan Bilgisayar'dan sistem toplatmamış. Yani onlar da vaziyeti bilmiyorlar. Sadece uyarıyorlar. Belki de gülüp geçeceksiniz. Ama böyle bir şeyle karşılaşmasam zaten ben de gülüp geçerdim. :cry:

Aldığınızda öyle bir şey olduğunu düşünüyorsanız aldığınız 1 ay içinde gidersiniz şubesine faturanızla her türlü değişimi yapacaklarından eminim. Bu Vatandan dolayı olan bir durum değil bu sizin tüketici hakkınızdır.

Vatan güvenebileceğiniz en iyi mağazadır. Benim oturduğum semtte vatan var ordan biliyorum temeli site kaynaklı değil mağazası var oyüzden sıkıntı çıkmaz çıkarsada gidin mağazasına ilgileniler sizle

Kardes ben yasadım vatan internet msi m7 anakart aldım içinden parçalar eksik çıktı 2 ay uğraştım canım cıktı paramı alanakadar git gör öyle al.

Yeni konular

Geri
Yukarı