Vatan Bilgisayar iade alır mı?

Geçen ay yaşadığım tecrübeyi anlatayım, Acer marka laptop aldım mağazadan laptop sorunlu çıktı 3 gün sonra götürdüm vatan asla iade almıyor sorunlu olduğunu kanıtlayıp sunsanız bile biz yetkili servis değiliz kararı yetkili servis verebilir deyip yetkili servise yolluyor onlarda sorunlu olduğunu onaylar ise iade alabiliyorsunuz. Bende ürün sorunlu olduğu için yetkili servis iade kararı verdi fakat siz beğenmedim diyerek götürürseniz alacağınız cevap büyük ihtimal yapabileceğimiz bir şey yok olur. Mağazadan alacağınız ürünü iyice araştırıp almanız gerekiyor.

Geçen ay yaşadığım tecrübeyi anlatayım, Acer marka laptop aldım mağazadan laptop sorunlu çıktı 3 gün sonra götürdüm vatan asla iade almıyor sorunlu olduğunu kanıtlayıp sunsanız bile biz yetkili servis değiliz kararı yetkili servis verebilir deyip yetkili servise yolluyor onlarda sorunlu olduğunu onaylar ise iade alabiliyorsunuz. Bende ürün sorunlu olduğu için yetkili servis iade kararı verdi fakat siz beğenmedim diyerek götürürseniz alacağınız cevap büyük ihtimal yapabileceğimiz bir şey yok olur. Mağazadan alacağınız ürünü iyice araştırıp almanız gerekiyor.

Hocam Casper Excalibur aldım, ısınma sorunu kronik zaten onu bahane etsem olur mu?

Olay Mağza sanal alışveriş değil.
Vatan bilgisayar yada başkası da değil.
Kimse kolay kolay iade almaz almıyor.

Teknik servis gidecek.
Servis rapor verecek değişim yada iade diye.
Onlar gerekeni yapacak.

Internetten mağaza puanı olumlu ve yüksek olan satıcıdan Lenovo v15 ada laptop almıştım.
Sıfır cihaz jelatinli ama şarjı 2 saatte bitiyor.
Tasarruf modu ile Maximum 2.5 saat 3 dahi değil.
Aynısı komşuda var. AMD Ryzen 3 3250u işlemci 8/256gb Asus pil ömrü 6 saat.

Neyse satıcıya durumu anlattım.
Dediği değişim iade ne istersen olur !
Ama servis raporu gerekli.
Servis arıyorum AMD işlemci paylaşımlı Vega Ekran kartı normal diyor.
Başka gün aradım üründeki dahili pil kapasitesi düşük yapacak birşey yok dediler!!

Sonuç rapor çıkmadı değişim olmadı!!
Servis sizden yana rapor vereceğini sanmıyorum!!

Geri
Yukarı