Vatan Bilgisayar iade almıyor

• Konuyu başlatan Vienza
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 646

Vienza

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,
Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar mobil uygulamasından Anker Tune kulak üstü kulaklığı satın almıştım. Fakat memnun kalmadım ve iade etmek istiyorum. İade için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hijyenik ürünlerde cayma hakkı bulunmamaktadır diyerek iade kabul etmiyorlar. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Teşekkürler.

Hocam şubesinden alırken bile parayı alıyorlar. İadeye gelince iade değerinde kupon veriyorlar. Mediamarkt hala bu konuda aynı mı onu henüz bilmiyorum.

Arkadaşlar merhaba,
Birkaç gün önce Vatan Bilgisayar mobil uygulamasından Anker Tune kulak üstü kulaklığı satın almıştım. Fakat memnun kalmadım ve iade etmek istiyorum. İade için müşteri hizmetleri ile görüştüğümde hijyenik ürünlerde cayma hakkı bulunmamaktadır diyerek iade kabul etmiyorlar. Bu konu hakkında ne yapabilirim?
Teşekkürler.

Tüketici haklarına başvurabilirsiniz fakat insan vücuduyla temas eden kulaklık gibi bazı ürünlerin büyük çoğunluğu tüketici haklarınca da red görüyor.

Arkadaşlar merhaba,
Teşekkürler.

Adamlar haklılar. Senin kulağının değdiği şeyi neden ben kullanayım.

Böyle ürünleri alırken Amazon.com.tr'yi tercih etmenizi öneririm. 30 günlük iade hakkınızı kullanarak sorunsuz bir şekilde iade alabilirsiniz. En azından ''hijyen'' sebebi gösterilen ürünleri alırken ne aldığınızdan emin değilseniz yerli satıcıları tercih etmeyin. Amazon, kulaklıklara da iade sağlıyor.

Kulaklık bir hijyen ürünü olduğundan cayma hakkıyla iade edilemez. Garanti hakkınızı kullanabilirsiniz, onun da beğenmedim iade ediyorum seçeneği yok.

Kulak üstü kulaklık hijyenik risk barındırır mı tartışılır, ama henüz ikisine de ayrıca hitap edildiğini görmedim.

Arkadaşlar merhaba,
Teşekkürler.
Vatan Bilgisayar doğru söylemiş. Geri iadesi yok o tür ürünlerin, eğer kusurlu değillerse.

Yeni konular

Geri
Yukarı