Vatan Bilgisayar iade rezilliği

Benim başıma aynı durum gelse ben de video çekip kutuyu açardım. Vatan, saçma bir açıklama yapmış. Tüketici hakem heyetine başvurursanız büyük ihtimalle kazanırsınız.

Siz siz olun vatandan bilgisayar almayın, iletişimleri de çok kötü.

Kasa çalışıyor mu sistemde sıkıntı var mı? Dediğinizde haklısınız uzun sürer ve para iadesi yaparlarsa yaptıkları zaman şu anki ederinden düşük olacak. Sıkıntı yoksa kullanırdım ben malum sonuç almak uzun sürüyor.

Bu şekilde geldi. Kargoda da bunun nasıl kırıldığı meçhul. Kendileri kırık mı koydu diyede düşünmüyor değilim.

Kasa çalışıyor mu sistemde sıkıntı var mı? Dediğinizde haklısınız uzun sürer ve para iadesi yaparlarsa yaptıkları zaman şu anki ederinden düşük olacak. Sıkıntı yoksa kullanırdım ben malum sonuç almak uzun sürüyor.
Bilgisayarın camı kırık gelince hiç denemedim çalışıp çalışmadığını. Tüketici haklarına başvurup bilgisayarı kullanmaya devam edebiliyor muyum?

Dosya Ekleri

• 65ad3aa4-7e8e-4589-8dc1-a100d350bc0e.jpeg
    65ad3aa4-7e8e-4589-8dc1-a100d350bc0e.jpeg
    157,6 KB · Görüntüleme: 597
Bu şekilde geldi. Kargoda da bunun nasıl kırıldığı meçhul. Kendileri kırık mı koydu diye de düşünmüyor değilim.

Temperli cam değil mi bu? Tekmeyle düşmeyle de kırılmaz ki, sivri bir metalin değmesi şart.

Vatan müşteri hizmetlerini tekrar tekrar arayın olmadı en yakın vatan şubesine gidip durumu çözmeye çalışın.

Ek olarak THH'ye başvuru hakkınız mevcut, başvururken iade yerine ürününüz ayıplı olduğu için, ayıpsız misli ile seçebilirsiniz. O süreçte camsız kullanıp idare edebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı