Vatan Bilgisayar mağazasından alınan ürün beğenilmediği için iade edilir mi?

Hahaha yok be abi mekan mı basacağız. Yarın bir LG servisle görüşeyim, olmadı kullanacağım artık. Bu da bana ders oldu bir dahakine internetten alacağım direkt.

Hocam o da size ders olmadan bilgilendireyim, cayma hakkı 2024 Ocak ayından itibaren kalkıyor :)

Almadan önce yasanın son hâline bakarsınız artık.

Hahaha yok be abi mekan mı basacağız. Yarın bi LG servisle görüşeyim, olmadı kullanıcam artık. Bu da bana ders oldu bi dahakine internetten alıcam direkt.
Mağazadan aldığım ve kendi hatam yüzümden kırılan jbl kulaklığı mı mediamarkt anında iade almıştı. Farklı bir Jbl marka kulaklığı ise farklı bir mediamarkt’a iade almadıkları için kronik bir sorun bulup internetten bu sorun var diyerek iade ettirmiştim. Mağazadan mağazaya bile değişiyor bu süreçler. Bulabilirseniz internette bir kronik sorun araştırın ya da diğer cihazlarınıza wifi/BT gibi bağlantılarda sorun olduğunu bildirerek şansınızı arttırabilirsiniz.

Mağazadan aldığım ve kendi hatam yüzümden kırılan jbl kulaklığı mı mediamarkt anında iade almıştı. Farklı bir Jbl marka kulaklığı ise farklı bir mediamarkt’a iade almadıkları için kronik bir sorun bulup internetten bu sorun var diyerek iade ettirmiştim. Mağazadan mağazaya bile değişiyor bu süreçler. Bulabilirseniz internette bir kronik sorun araştırın ya da diğer cihazlarınıza wifi/BT gibi bağlantılarda sorun olduğunu bildirerek şansınızı arttırabilirsiniz.
Sağolun bir şansımı deneyeyim

Mağazanın inisiyatifinde olan bir durum biraz. Aynı mağazadan daha pahalı bir ürün alacağınızı söylerseniz şansınız artar. Ben 5-6 yıl önce 60 hz bir monitör almıştım, görüntü akıcılığını beğenmediğim için iadeye götürdüm. Sorduklarında ürünü beğenmedim, 75 hz olan şu modeli alacam dedim. Başka hiçbir soru sormadan iade aldılar, bende farkı ödeyip yeni monitörümü aldım.

Aynı durum bende de var. ASUS Vivobook 16X aldık geçen hafta sonu. Şarjı 2 saat dayanmıyor. Film izledim sadece, tam inceleme fırsatım olmadı ama durum bu. İade alırlar mı acaba?

Aynı durum bende de var. ASUS Vivobook 16X aldık geçen hafta sonu. Şarjı 2 saat dayanmıyor. Film izledim sadece, tam inceleme fırsatım olmadı ama durum bu. İade alırlar mı acaba?

Keyfi iade için cevap aynı ama üründe kusur varsa iade almak zorundalar.

Driverlarını eksiksiz kurdunuz mu? İsterseniz yeni konu açın yardımcı olurlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı