Vatan Bilgisayar Rezilliği

Fotoğrafını paylaştığınız kasa üzerinde 26.09.2019 tarihini toplandığı tarih diyerek bir kenara bırakalım. Üzerindeki yazılardan şu serinin;

bir üyesi olduğu bariz sanırım ki bilgisayarda buradan alınmış büyük ihtimalle, fatura olmadığı için bir şey denilemiyor. Kaç TL'ye alındığı ve nereden alındığı hala meçhul. Ama PC var en azından.

Buradan çıkarılacak ders ise; anlamadan, dinlemeden, arkasına önüne bakmadan, birilerinin lafı ile asmamak, kesmemek gerekliymiş. Konu sahibi arkadaş sanırım bunu öğretmek istemiş

Son düzenleme:
2015 yılında ben de Vatan'a az bilgi ile gidip sistem toplamıştım fakat bu kadar sıkıntılı bir olay olmamıştı ve yardımcı olmuşlardı. Sadece tek hatam hiç kullanmayacağım halde optik sürücü almamdı 😄

Bazı insanlar kazıklamayı seviyorlar.

Ortada ben hala bir kazık göremiyorum çalışan eleman "al kardeşim mal bu" diyerek sana kasayı verir burada en kötü tofaşı alırken gelmişine geçmişine bakılıyor 5 bin TL az para değil aldığı ürünü kontrol etmiyorsa burada bir kazık yok kullanıcı hatası der geçerim ve aldığı bilgisayar fiyat ve bütçeye göre normal bir ofis bilgisayarı editleme veya shop işlemlerinde sıkıntı çıkarmayacak bir bilgisayar. Elemanın ne anladığını biz bilemeyiz. Söyledikleriniz ve konu içerisinde geçenler bir biriyle neredeyse hiç uyuşmuyor. Düzmece bir durumun olduğunu düşünüyorum. + Olarak Vatan Bilgisayar'da bugüne kadar technopc marka kasa satıldığını ne duydum ne gördüm.

@M.SEFER Direkt olarak Technopat ismiyle yok ancak Vatan'ı referans göstererek topladıkları sistemler var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı