Vatan Bilgisayar Rezilliği

Üstünden yaklaşık 1-2 hafta geçti ve Vatan illa bunu alacaksın demedi tabii ki de arkadaşımın bilgisi fazla yok kendi cahiliğine gelmiş gitmiş almış doğru ama neden 5500 TL'ye en iyi oyun bilgisayarı deyince GT 730'lu bir sistem veriyorlar?
1-2 hafta önce Vatan açık değildi. Dağılabiliriz arkadaşlar.
Benim bir arkadaş Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar almaya gitmiş 5500 TL bütçem var demiş. Adamlar 5200 TL'ye çocuğa vermişler kasayı direkt. Çocuk seviniyor sonunda GTA 5 Kasmadan oynayacağım diye bana hava atmak için bilgisayar özelliklerini atıyor. i5 8400 GT 730 2 GB ne dersin? Sen bu Vatan Bilgisayar'a çocuğa 5000 TL'ye GT 730'lu sistem veriyorlar.

Vatan'dan sormuş. Mağazadan almış yani arkadaşın dediğine göre. Mağaza 2 hafta önce açık değildi. Yine bir troll konuyla karşı karşıyayız.

Aynen ''1-2 hafta önce mağazadan aldı'' cümlesi şüphelelendiriyor. Neyse gelecek yorumları bekliyorum.
1591121199147.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çağrı yokken boş vaktimde zaman ayırıp arkadaşa yardımcı olmak amacıyla bilgi veriyorum. Değmezmiş.

Yalanci diyen arkadaşlar yeni konu açıyorum modlar onaylayinca görürsünüz.
Eğer yalan söylemiyorsan verdiğin bilgilerde bir yanlışlık var o halde. Düne kadar tüm mağazalar kapalıydı. 1 hazirandan itibaren açılmaya başladı. Eğer dediğin gibi 2 hafta önce alınmışsa online olarak site üzerinden almış olması gerekirdi ama sen ısrarla mağazadan aldığını iddia ediyorsun. Mağazalar 1 ayı aşkın süredir kapalıydı dediğim gibi daha dün açılmaya başlandı.
Ayrıca kendini ispatlamak için yeni konuya ihtiyacın yok buradan devam edebilirsin. Ha doğru ya ben kendimi ispatlamak için konu açtım modlar onaylamadı bahanesini uyduramazsın o zaman. :)

Eğer yalan söylemiyorsan verdiğin bilgilerde bir yanlışlık var o halde. Düne kadar tüm mağazalar kapalıydı. 1 hazirandan itibaren açılmaya başladı. Eğer dediğin gibi 2 hafta önce alınmışsa online olarak site üzerinden almış olması gerekirdi ama sen ısrarla mağazadan aldığını iddia ediyorsun. Mağazalar 1 ayı aşkın süredir kapalıydı dediğim gibi daha dün açılmaya başlandı.
Ayrıca kendini ispatlamak için yeni konuya ihtiyacın yok buradan devam edebilirsin. Ha doğru ya ben kendimi ispatlamak için konu açtım modlar onaylamadı bahanesini uyduramazsın o zaman. :)
Tamam burdan devam edicem atıyorum bir saniye fotoları.
Screenshot_20200602-202614.png
arkadaşım tek bakmalik attığı için ss aldım
Screenshot_20200602-210500.png
Screenshot_20200602-211338.png
ve pcyi vatandan almış tekrar sordum
Screenshot_20200602-210257~2.png
ben 1 hafta önce aldım gibi anlamistim benim hatam

Geri
Yukarı