Vatan Bilgisayar Siparişi İptal Edilir Mi?

Daha fazla  
Merhabalar geçen perşembe günü Vatan Bilgisayar'dan hazır bir sistem satın aldım. En geç bu çarşamba parçaların gelip teslim alabileceğimi söylediler. Yani ürünün ödemesini yaptım, teslim almadım. Fakat kararımı değiştirip diğer bir hazır sistemi almaya karar verdim. Bir önceki siparişi iptal edip yeni siparişi yapabilir miyim? Eğer önceki sistemi topladılarsa dahi.

Ben bilgisayarımı alırken anakart Türkiye'de yoktu ve bana bir iki güne gelir demişlerdi sonra babamı telefonlar arayı 2 ayda anca gelir dediklerini hatırlıyorum sonra hemen gidip ürünü iptal ettirmiştim fakat çok kolay olmamıştı. Tedarik edilemeyen ürün diye iptal ettiler onun dışında sizinki keyfi gibi duruyor hiç iptal edeceklerini sanmıyorum.

Ödemeyi yaparken size bir şeyler iptal ettirmiş olmalılar. O imza attığınız kağıtta bu tip caymalara dair maddeler oluyor. Normal şartlarda yapamazsınız.

Arayıp durumu sorun. Belki mümkündür.

Efendim herhangi bir kağıt imzalamadım. Sadece parayı ödediğime dair bir makbuz aldım. Sistem hiç toplanmadıysa sorunsuz değiştirilebilir herhalde.
Ben bilgisayarımı alırken anakart Türkiye'de yoktu ve bana bir iki güne gelir demişlerdi sonra babamı telefonlar arayı 2 ayda anca gelir dediklerini hatırlıyorum sonra hemen gidip ürünü iptal ettirmiştim fakat çok kolay olmamıştı. Tedarik edilemeyen ürün diye iptal ettiler onun dışında sizinki keyfi gibi duruyor hiç iptal edeceklerini sanmıyorum
Ya ürünü teslim bile almadım istersem hiç bir şey satın almadan iptal ettirme hakkına sahip olmam gerekmez mi

Ya ürünü teslim bile almadım istersem hiçbir şey satın almadan iptal ettirme hakkına sahip olmam gerekmez mi?

Bende ürünü elime almadım. Bana söyledikleri ilk şey size kupon veririz demek oldu. Biz ikna olmayınca en sonunda para iadesi yapmak zorunda kaldır. @Vavien dediği gibi Vatan Bilgisayar'la iletişime geçmeniz en doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı