Vatan Bilgisayar ürün değişimi yapmak

Trimbaler

Kilopat
Merhaba, haftasonu Vatan Bilgisayar'dan 7.000 civarında OEM satın aldım. Aldığım ekran kartı 1060 idi, 2.500 civarı ödedim. Şimdi bunu geri iade edip, üzerine gereken ücreti verip üst model 1070 Ti alma şansım var mıdır? Böyle bir şey mümkünse hızlıca bilgi alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz firmalar 2.el ürün satmadığı için, bu olasılık % 0.001. Ama Vatan iade ve kutusu açılmış ürünleri sattığında dolayı şansınızı deneyebilirsiniz. :D

Yani işte, şansımı denemekten ziyade bunun mümkün olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Boşu boşuna eve geçip ekran kartını söküp mağazada dilencilik yapmaya gerek yok. Parası neyse üstüne eklemeyi planladığım bir kart var, alınamıyorsa da yapacak bir şey yok :)

Eğer değişmediyse 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Kutu içeriği vs. eksiksiz ise iade edebilirsin yani.

Eğer değişmediyse 14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Kutu içeriği vs. eksiksiz ise iade edebilirsin yani.

Hiçbir eksiği yok. Daha üç gündür kasanın içinde. Tozlandığını bile düşünmüyorum. DVI ve HDMI girişlerini koruyan plastik girişlere kadar tüm içerik ve faturalar elimde. Bu akşam eve geçip kartı aldıktan sonra Vatan Bilgisayar'a gitmeyi düşünüyorum. Sadece emin olmak için yakın zamanda böyle bir işlem yapan var mı, yapılması mümkün mü onu öğrenmek istiyorum.

Hocam konudan farklı olarak 1070Ti yerine biraz daha 1060 kullanıp, 1100 serisi çıkınca onlardan almanızı öneririm.

Ya aslında şu an için 1060 bile benim için yeterli. Vatan'da OEM'leri satın alırken görevli arkadaşa da belirttim; "beni şu an için idare edecek 1100 serisi geldikten sonra belki daha güçlü bir kart bakarım" diye ama, bir bakıma şu an 1070ti için cebimden hemen hemen 1000 ila 1500 arası bir rakam daha çıkacak. O yüzden böyle yapmak şu an için daha mantıklı geldi bana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı